Су ресурстарын үстіңгі көздерден пайдалануға төлем ставкаларын бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 286/42-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 612 болып енгізілді
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынған материалдарын қарап, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5) тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі)» Кодексінің 487-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы бойынша су ресурстарын үстіңгі көздерден пайдалануға төлем ставкалары қоса бекітілсін.
2. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы № 144/18-III «Су ресурстарын үстіңгі көздерден пайдалануға төлем ставкаларын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 20 маусымда № 393 болып тіркелген, 2005 жылғы 26 маусымда № 85 «Астана хабары», 2005 жылғы 30 маусымда № 98 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                         А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин
Келісілген:
Астана қаласының Табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы                               М. Иргибаев
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 286/42-IV шешіміне
қосымша
Астана қаласы бойынша су бетіндегі ресурс көздерін пайдалану
үшін төлем ставкалары
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 24.06.2015 № 383/54-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
\    Арнайы су
\ пайдалану түрі
\
\
\
\
\
\
\
\
Өзен    \
бассейндері \
\
\
\
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер теңге/1000 тек.м.
Өнеркәсіп жылу энергетикасын қоса есептегенде теңге/1000 тек.м.
Ауыл шаруашылығы, теңге/1000 тек.м.
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын, тоған шаруашылықтары, теңге/1000 тек.м.
Су энергетика, теңге/1000 кВт.сағ.
Су көлігі теңге/1000 т. км.
1.
Есіл өзенінің бассейні
61

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года N 286/42-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 января 2010 года N 612. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2018 года № 340/42-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12.12.2018 № 340/42-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев материалы, представленные акиматом города Астаны, руководствуясь подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 144/18-III "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2005 года за № 393, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 85 от 26 июня 2005 года, "Вечерняя Астана" № 98 от 30 июня 2005 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин
Согласовано:
Начальник управления
природных ресурсов и
регулирования природопользования
города Астаны
М. Иргибаев
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 21 декабря 2009 года
№ 286/42-IV
Ставки платы за пользование водными ресурсами
поверхностных источников по городу Астане
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением Маслихата города Астаны от 24.06.2015 № 383/54-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид
\специального
\водопользо-
\вания
\
\
\
\
\
\
\
Бассейны \
рек \
\
Жилищно-
эксплу-
атаци-
онные и
комму-
нальные
услуги
тенге/
1000
куб. м.
Промыш-
ленность,
включая
тепло-
энер-
гетику
тенге/
1000
куб. м.
Сель-
ское
хозяй-
ство,
тенге/
1000
куб.
м.
Пру-
до-
вые
хо-
зяй-
ства,
осу-
щест-
вля-
ющие
за-
бор
из
вод-
ных
ис-
точ-
ни-
ков,
тен-
ге/
1000
куб.
м.
Гидро-
энер-
гетика,
тенге/
1000
кВт.
час.
Вод-
ный
тран-
спорт
тен-
ге\
1000
т.
км.
1.
Бассейн
реки Ишим
61