Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем беру Ережесін бекіту туралы" № 4С-12/6-08 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 4С-16/4-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 мамырда № 1-9-121 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 4С-24/2-10 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 4С-24/2-10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюдджет Кодексінің 55 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен
1. Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем беру Ережесін бекіту туралы» № 4С-12/6-08 шешіміне (2009 жылғы 29 қаңтардағынормативтік құқықтық актілердің Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-111 болып тіркелген 2009 жылғы 7 ақпандағы № 15-16 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 7 ақпандағы № 15-16 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем беру Ережеде:
Келесідей мазмұндағы 8 тараумен толықтырылсын:
"8. Фашистік концлагерь тұтқындарына коммуналдық қызмет ақысының шығынына материалдық көмек"
23. Фашистік концлагерь тұтқындары коммуналдық қызмет ақысының шығынына ай сайын материалдық көмек алуға құқылы.
24. Коммуналдық қызмет ақысының шығынына материалдық көмек бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайын аудандық бюджетінде қарастырылған қаражат есебінен тағайындалады және төленеді.
25. Коммуналдық қызмет ақысының шығынына материалдық көмек алушылардың почта бөлімшесі немесе екінші дәрежелі банктердегі жеке шоттарына уәкілетті органымен ақшалай аудару арқылы жүргізіледі.
26. Уәкілетті орган материалдық көмектін тағайындалғаны және төленетіні туралы метериалдық көмек алушыларға жазбаша ескертеді».
2.  Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және ресми жарияланған кезінен қолданысқа енгізіледі.

О внесении дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/6-08 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № 4С-16/4-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 20 мая 2009 года № 1-9-121. Утратило силу решением маслихата Ерейментауского района Акмолинской области от 25 марта 2010 года № 4С-24/2-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Ерейментауского района Акмолинской области от 25.03.2010 года № 4С-24/2-10
В соответствии со статьей 55 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном и государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-18/11-09;
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/6-08 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-111 от 29 января 2009 года, опубликовано на государственном языке 7 февраля 2009 года № 15-16 в районной газете «Ереймен», на русском языке 7 февраля 2009 года № 15-16 в районной газете «Ерейментау»), следующие дополнения:
Правила осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
дополнить главой 8 следующего содержания:
«8. Материальная помощь на расходы за коммунальные услуги узникам фашистских концлагерей
23. Ежемесячно право на получение материальной помощи на расходы за коммунальные услуги имеют узники фашистских концлагерей.
24. Материальная помощь на расходы за коммунальные услуги назначаетс и выплачивается ежемесячно в размере одного месячного расчетного показателя за счет средств предусмотренных  в бюджете района.
25. Выплата материальной помощи на расходы за коммунальные услуги осуществляется путем перечисления денежных средств уполномоченным органам на лицевые счета получателей материальной помощи в отделениях почты или банках второго уровня.
26. О назначении и выплате материальной помощи уполномоченный орган письменно уведомляет ее получателя.»
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с момента официального опубликования.

3. осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Е.Махорин
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі                                      Н. Ә. Ережепов
«Ерейментау ауданының
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалары
бөлімі» ММ бастығы                         М. Л. Сердцева
«Ерейментау ауданының
Қаржы бөлімі» ММ бастығы                   А. Қ. Хасенов
«Ерейментау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы                                 Қ. Ж. Құдабаев

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Махорин
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким ерейментауского района                Е. Н. Аскерович
Начальник ГУ «Отдел занятости
и социальных Программ
Ерейментауского района»)                   С. М. Леонидовна
Начальник ГУ «Отдел финансов
Ерейментауского района»                    Х. А. Кабыкенович
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного Планирования
Ерейментауского района»                    К. К. Жумабекович