2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаттары есебіне ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкалары қала жағдайларындағы осындай қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың еңбекақылары мен ставкаларын салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары арттыруға құқығы бар мамандардың тізбесісін анықтау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 маусымдағы № А-6/166 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 шілдеде № 1-9-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № А-1/36 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010.01.15 № А-1/36 қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңы редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009.07.24 № а-8/208 Қаулысымен
Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18-бабына сәйкес, «2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаттары есебіне еңбекақылары мен тарифтік ставкалары жиырма бес пайыздан кем емес арттырылуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандарының, Ерейментау қаласындағы осы қызметтің түрлерімен айналысатын мамандардың еңбекақыларымен және ставкаларымен салыстыру бойынша лауазымдардың тізбесін келісу туралы» Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/2-08 шешімінің негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаттары есебіне еңбекақылары мен тарифтік ставкалары жиырма бес пайыздан кем емес арттырылуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандарының қала жағдайларындағы осы қызметтің түрлерімен айналысатын, мамандардың еңбекақыларымен және ставкаларымен салыстыру бойынша лауазымдардың тізбесі, қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауға алу аудан әкімінің орынбасары С.Қ. Көшкінбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2009 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009.07.24 № а-8/208 Қаулысымен
Аудан әкімі                                Н.Ә.Ережепов
Ерейментау ауданы әкімдігінің

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2009 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 2 июня 2009 года № А-6/166. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 3 июля 2009 года № 1-9-123. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 15 января 2010 года № А-1/36
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 15.01.2010 № А-1/36
Сноска. Заголовок в редакции, постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 24.07.2009 № а-8/208;
В соответствии со статьей 18 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, на основании решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2008 года № 4С-12/2-08 «О согласовании Перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности Ерейментауского района, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городе Ерейментау, за счет средств районного бюджета на 2009 год», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2009 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
3. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
4. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие со дня официального опубликования.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 24.07.2009 № а-8/208;
Аким района                                Ережепов Н.А.
Приложение к постановлению
акимата Ерейментауского района

2009 жылғы 2 маусымдағы № а-6/166 қаулысына
қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаттары есебіне еңбекақылары мен тарифтік ставкалары жиырма бес пайыздан кем емес арттырылуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандарының қала жағдайларындағы осы қызметтің түрлерімен айналысатын, мамандардың еңбекақыларымен және ставкаларымен салыстыру бойынша лауазымдардың
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) Клуб меңгерушісі;
2) Сүйемелдеуші;
3) Үйірме жетекшесі;
4) Кітапханашы.
3. Дене тәрбиесі және спорт мамандарының лауазымдары:
1) Әдіскер.
4. Білім мамандарының лауазымдары:
1) Мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың басшысы мен орынбасары;
2) Барлық мамандардың мұғалімдері;
3) Кітапханашы;
4) Бастаушы;
5) Педагог – психолог;
6) Мейірбике;
7) Тәрбиелеуші;
8) Тәрбиелеушінің көмекшісі;
9) Музыкалық басшы;
10) Оқытушы;
11) Әдіскер;
12) Алып тасталды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009.07.24 № а-8/208 Қаулысымен.

от 2 июня 2009 года № а-6/166
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов социального обеспечения, образования,
культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности,
имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять
процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению
с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами
деятельности в городских условиях, за счет средств районного
бюджета на 2009 год
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) Социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов культуры:
1) Заведующий клубом;
2) Аккомпаниатор;
3) Руководитель кружка;
4) Библиотекарь.
3. Должности специалистов физкультуры и спорта:
1) Методист.
4. Должности специалистов образования:
1) Руководитель и заместитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) Учителя всех специальностей;
3) Библиотекарь;
4) Вожатый;
5) Педагог – психолог;
6) Медицинская сестра;
7) Воспитатель;
8) Помощник воспитателя;
9) Музыкальный руководитель;
10)Преподаватель;
11)Методист;
12)Исключен, постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 24.07.2009 № а-8/208;