Жылымды ауылының, Қарлыкөл ауылының, Жанааул ауылының, Қарағай станциясының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қыркүйекте № 1-14-114 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" сөздері "ауылының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды – Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 02.05.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Жылымды ауылы, Қарлыкөл ауылы, Жанаауыл ауылы, Қарағай станциясы халқының пікірін ескере отырып, Бұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 02.05.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Жылымды ауылы, Қарлыкөл ауылы, Жаңаауыл ауылы, Қарағай станциясынның көшелеріне атаулар берілсін:
1) Жылымды ауылы:
№ 1 көшеге – Шолақ атауы;
№ 2 көшеге - Мектеп атауы;
№ 3 көшеге – Шеткі атауы;
2) Қарлыкөл ауылы:
№ 1 көшеге – Мектеп атауы;
№ 2 көшеге – Геолог атауы;
№ 3 көшеге – Бәйтерек атауы;
№ 4 көшеге – Бейбітшілік атауы;
3) Жаңаауыл ауылы:
№ 1 көшеге – Қаратал атауы;
№ 2 көшеге – Бейбітшілік атауы;
№ 3 көшеге – Бірлік атауы;
№ 4 көшеге – Достық атауы;
№ 5 көшеге – Жайлау атауы;
4) Қарағай станциясы:
№ 1 көшеге – Станционная атауы;
№ 2 көшеге – Элеватор атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім О Бекішев
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданы
"Сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданы
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Жылымды, села Карлыколь, села Жанааул, станции Карагай
Решение акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 6 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 16 сентября 2009 года № 1-14-114
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селосы" заменены словами "ауылының", "ауылы" решением акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 02.05.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Жылымды, села Карлыколь, села Жанааул, станции Карагай, аким Булакского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 02.05.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам села Жылымды, села Карлыколь, села Жанааул, станций Карагай:
1) село Жылымды:
Улице № 1 - наименование Шолак;
Улице № 2 - наименование Мектеп;
Улице № 3 - наименование Шетки;
2) село Карлыколь:
Улице № 1 – наименование Мектеп;
Улице № 2 – наименование Геолога;
Улице № 3 – наименование Байтерек;
Улице № 4 – наименование Бейбитшилик;
3) село Жанааул:
Улице № 1 – наименование Каратал;
Улице № 2 – наименование Бейбитшилик;
Улице № 3 – наименование Бирлик;
Улице № 4 – наименование Достык;
Улице № 5 – наименование Жайлау;
4) станции Карагай:
Улице № 1 - наименование Станционная;
Улице № 2 - наименование Элеваторская.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким О.Бекишев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры
и развития языков"
Зерендинского района
А.М.Раимбекова