Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 169 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 27 мамырда N 3-1-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010.02.05 № 233 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Достық» және «Арай» жабық базарында тауар сатушы тұлғалар үшін біржолғы талон құнын бекіту туралы» Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірінде № 3-1-86 санымен тіркелген «Ақтөбе» 2008 жылғы 6 мамырдағы № 53 және «Актюбинский вестник» 2008 жылғы 1 мамырындағы № 52 газеттерінде жарияланған, Ақтөбе қалалық мәслихатының « Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 3-1-86 санымен тіркелген Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті бесінші сессиясының 2008 жылғы 28 наурыздағы № 51 «Достық» және «Арай» жабық базарларында тауар сатушы тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшерін сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы » Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 22 қазанында № 3-1-96 санымен тіркелген «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» 2008 жылғы 11 қарашасындағы № 135-136 газеттерінде жарияланған шешімімен өзгерту енгізілгенін ескере отырып, Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы № 51 шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
тақырыбында және мәтінінде «бекіту» және «бекітілсін» сөздері «белгілеу» және «белгіленсін» сөздеріне өзгертілсін;
шешімнің 1 тармағындағы «сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы» сөздері алынып тасталсын.
2. «Тіркелген жиынтық салық мөлшерін белгілеу туралы» 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2009 жылғы 13 қаңтарында № 3-1-102 санымен тіркелген «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 9-10 газеттерінде жарияланған, Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 112 шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын: «2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 «Тіркелген жиынтық салық мөлшерін белгілеу туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы»;
шешімнің 1 тармағындағы «тіркелген» сөзінен кейін «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 7 газеттерінде жарияланған » сөздері қосылсын;
шешімнің қосымшасындағы 4 жолы жаңа редакцияда жазылсын: «Ойын жолы»;
шешімнің қосымшасындағы 5 жолы жаңа редакцияда жазылсын: «Карт»;
шешімнің қосымшасындағы 6 жолы жаңа редакцияда жазылсын: «Бильярд үстелі».

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 27 мая 2009 года N 3-1-111. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 5 февраля 2010 года № 233
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 05.02.2010 № 233.
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе № 51 от 28 марта 2008 года «Об утверждении стоимости разовых талонов на крытых рынках «Достык» и «Арай» зарегистрированное в Управлении юстиции города Актобе 21 апреля 2008 года за № 3-1-86, опубликованное в газетах «Ақтөбе» № 53 от 6 мая 2008 года и «Актюбинский вестник» № 52 от 1 мая 2008 года, с учетом изменений внесенных решением маслихата города Актобе № 92 от 30 сентября 2008 года «О внесении изменений и дополнений в решение очередной пятой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2008 года № 51 «Об утверждении стоимости разовых талонов для лиц реализующих товары на крытых рынках: «Достык» и «Арай» с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период» зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе от 21 апреля 2008 года за № 3-1-86» зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе 22 октября 2008 года за № 3-1-96 и опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» 11 ноября 2008 года № 135-136, следующие изменения:
заменить, в заголовке и тексте решения, слова «утвердить» и «утверждении» на «установить» и «установлении»;
исключить из пункта 1 к решению слова «с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период».
2. Внести в решение маслихата города Актобе № 112 от 22 декабря 2008 года «О внесении изменений в решение маслихата города Актобе № 303 от 26 декабря 2006 года «Об установлении ставок фиксированного суммарного налога», зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе 13 января 2009 года за № 3-1-102 и опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» 22 января 2009 года № 9-10, следующие изменения:
изложить заголовок решения в новой редакции: «О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года № 303 «Об установлении ставок фиксированного суммарного налога»;
в пункте 1 решения после слов «за № 3-1-66» включить слова «и опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» 23 января 2007 года № 7»;
изложить строку 4 приложения к решению в новой редакции: «Игровая дорожка»;
изложить строку 5 приложения к решению в новой редакции: «Карт»;
изложить строку 6 приложения к решению в новой редакции: «Бильярдный стол».

3. Шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                       Р. Есмағамбетов
Мәслихат хатшысы                      С. Шынтасова

3. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                Р. Исмагамбетов
Секретарь маслихата                С.Шынтасова