"Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы" 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 шешімге өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 190 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 8 желтоқсанда N 3-1-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.12.24 № 215 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы № 99 - IV Кодексінің (Салық кодексі) 422 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы» 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 шешімнің қосымшасына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылы 17 қаңтарда № 3-1-66 санымен тіркелген, 2007 жылы 23 қаңтардағы № 9 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған, «Тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы» 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылы 13 қаңтарда № 3-1-102 санымен тіркелген, 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 9-10 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 112 шешімімен енгізілген өзгерістер ескеріліп) келесі өзгеріс енгізілсін:
«Бильярд столы» деген 12 жолдағы «20, 5» цифрлары «12» цифрына ауыстырылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау «Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы» ММ бастығы С.М. Лиге жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихаты        Ақтөбе қалалық
сессиясының төрағасы       мәслихатының хатшысы
М. Өндіргенов               С. Шынтасова

О внесении изменения в решение № 303 от 26 декабря 2006 года "Об установлении ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2009 года N 190. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 8 декабря 2009 года за N 3-1-122. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 215
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.12.2009 № 215.
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99 - IV «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в приложение к решению № 303 от 26 декабря 2006 года «Об установлении ставок фиксированного налога» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 января 2007 года за № 3-1-66, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 9 от 23 января 2007 года, с учетом изменений, внесенных решением № 112 от 22 декабря 2008 года «О внесении изменений в решение № 303 от 26 декабря 2006 года «Об установлении ставок фиксированного суммарного налога», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2009 года за № 3-1-102, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 9-10 от 22 января 2009 года) следующее изменение:
в строке 12 «Бильярдный стол» цифры «20, 5» заменить цифрами «12».
2. Контроль за исполнением решения возложить на начальника ГУ «Налоговое управление по городу Актобе» Ли С.М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии              Секретарь маслихата
маслихата города Актобе               города Актобе
М. Ундиргенов                    С. Шинтасова