"Достық" және "Арай" базарларында тауарлар сататын тұлғалар үшін біржолғы талондар бағасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 216 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2010 жылдың 25 қаңтарда № 3-1-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы № 100-IV Заңының 36 бабы 6 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Достық» және «Арай» базарларында тауарлар сататын тұлғалар үшін біржолғы талондар бағасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. «Достық» және «Арай» жабық базарларында тауар сатушы тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшерін сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы бекіту туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті бесінші сессиясының 2008 жылғы 28 наурыздағы № 51 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 21 сәуірде № 3-1-86 санымен тіркелген, 2008 жылғы 1 мамырда № 52 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған, «Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 3-1-86 санымен тіркелген Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті бесінші сессиясының 2008 жылғы 28 наурыздағы № 51 «Достық» және «Арай» жабық базарларында тауар сатушы тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшерін сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы бекіту жөнінде» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті оныншы сессиясының 2008 жылғы 30 қыркүйектегі № 92 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 22 қазанда № 3-1-96 санымен тіркелген, 2008 жылғы 11 қарашада № 135-136 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескеріп) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы» ММ бастығы С.М.Лиге жүктелсін.
4. Шешім ресми жарияланған алғашқы күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Ақтөбе қалалық мәслихатының         Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
М. Сәрсембаев                  С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті жиырма бірінші
сессиясын ың 2009 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 216 шешіміне қосымша
«Достық» және «Арай» базарларында тауарлар сататын тұлғалар үшін біржолғы талондар бағасы
р/с № Базардын атауы Сауда түрі Бір күнгі бір жолғы талонның бағасы (теңге)

Об установлении стоимости разовых талонов для лиц реализующих товары на рынках "Достык" и "Арай"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 216. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 25 января 2010 года за № 3-1-128. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для лиц реализующих товары на рынках «Достык» и «Арай», согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение очередной пятой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2008 года № 51 «Об утверждении стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на крытых рынках: «Достык» и «Арай» с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 апреля 2008 года за № 3-1-86, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 52 от 1 мая 2008 года, с учетом изменений и дополнений внесенных решением очередной десятой сессии маслихата города Актобе от 30 сентября 2008 года № 92 «О внесении изменений и дополнений в решение очередной пятой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2008 года № 51 «Об утверждении стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на крытых рынках: «Достык» и «Арай» с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период» зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе от 21 апреля 2008 года за № 3-1-86», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 октября 2008 года за № 3-1-96, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 135-136 от 11 ноября 2008 года).
3. Контроль за исполнением решения возложить на начальника ГУ «Налоговое управление по городу Актобе» Ли С.М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии             Секретарь маслихата
маслихата города Актобе              города Актобе
М. Сарсембаев                    С. Шинтасова
Приложение
к решению № 216
очередной двадцать первой
сессии маслихата города Актобе
от 24 декабря 2009 года
Стоимость разовых талонов для лиц реализующих товары на рынках «Достык» и «Арай»
№ п/п Наименование рынка Виды торговли Cтоимость разового талона в день (тенге)