"Аметист" нарығында тауарларды өткізетін тұлғаларға және эпизодтық мінезді қызметтегі жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талондар құнының мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 149 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 қыркүйекте N 3-6-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 94 шешімімен

Об установлении размеров стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынке "Аметист" и физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2009 года N 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 2 сентября 2009 года за N 3-6-90. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 января 2013 года № 94

Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013.01.23 № 94 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 6 бабы және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV КРЗ "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін іске енгізу туралы" Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23.01.2013 № 94.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШАЕТ:

1. "Аметист" нарығында тауарларды өткізетін тұлғаларға және эпизодтық мінезді қызметтегі жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талондар құнының бір күндік мөлшері, қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                  хатшысы:
Ж.Көлжанов                       Ж.Құлманов
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 22 шілдедегі
№ 149 шешіміне
Қосымша
"Аметист" нарығында тауарларды өткізетін тұлғаларға және эпизодтық мінезді қызметтегі жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талондар құнының мөлшері

1. Установить размер стоимости разовых талонов на один день для лиц, реализующих товары на рынке «Аметист» и физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого офицального опубликования.
Председатель сессии                   Секретарь
районного маслихата:            районного маслихата:
Ж.Кольжанов                     Ж.Кульманов
Приложение
к решению районного маслихата
№ 149 от 22 июля 2009 г
Размеры стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынке «Аметист» и физичеких лиц, деятельность которых носит эпизодический характер