Қарғалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1993 жылы туған азаматтарды тіркеу тұрғызу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 8 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 3-6-96 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2010.12.15 № 7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы»  Заңының 33-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдегі  № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 1718   баптырына әйкес ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудан аумағында тұрақты және уақытша тұратын 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтарды 2010 жылдың қаңтарынан 2010 жылдың наурызына дейінгі кезеңде «Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу жүргізілсін.
2. «Қарғалы орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының (келісім бойынша) бас дәрігеріне:
1) Тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссия билігіне білікті дәрігерлердің, орта деңгейлі медициналық мамандардың қажетті санын бөлу;
2) тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссияны дәрідәрмекпен, құралдармен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз ету;
3) тіркеу жүргізу үстінде анықталып, қосымша тексеруге жіберілген науқас әскерге шақыру жасына дейінгілерді емдеуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. «Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссияның жұмысына қажетті мөлшерде техникалық жұмысшыларды бөлсін.
4. «Қарғалы аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, іс шараларды өткізу үшін қарастырылған қаржыны мерзімінде бөлінсін.
5. Селолық округ әкімдері белгіленген мерзімде хабарды жеткізуді ұйымдастырып, азаматтардың тіркеуге уақытында жеткізілуін қамтамасыз етсін.
6. «Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) бастығына:
тіркеу жүргізу кезінде әскери оқу орындарына оқуға түсу үшін әскерге шақыру жасына дейінгілер арасынан үміткерлерді іріктеу бойынша үгіт–тәрбие жұмыстарын жүргізуді ұсынылсын.
7. «Ақтөбе облысының ішкі істер Департаменті Қарғалы ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) бастығына:
Тіркеу жүргізу кезінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды ұйымдастыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.

О проведении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Каргалинского района
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 29 декабря 2009 года за N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 28 января 2010 года за N 3-6-96. Утратило силу - Решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 15 декабря 2010 года № 7
Сноска. Утратило силу - Решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 15.12.2010 № 7
В соответсвии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" N 148 от 23 января 2001 года и статей 17, 18 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" N 74 от 8 июля 2005 года аким района РЕШИЛ:
1. Провести приписку к призывному участку граждан мужского пола 1993 года рождения постоянно или временно проживающих на территории района, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Каргалинского района",в период с января по март 2010 года.
2. Рекомендовать главному врачу государственного коммунального  казенного предприятия "Каргалинская центральная районная больница (по согласованию):
1) выделить в распоряжение районной комиссии по приписке необходимое количество квалифицированных врачей, средних медицинских специалистов;
2) обеспечить районную комиссию по приписке медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом;
3) обеспечить лечение больных допризывников выявленных в течение приписки, направленных на дополнительное обследование
3. Начальнику государственного учреждения «Каргалинский районный отдел занятости и социальных программ» выделить необходимое количество технических работников на все время работы районной комиссии по приписке.
4. Начальнику государственного учреждения «Каргалинский районный отдел экономики и бюджетного планирования» выделить своевременно предусмотренные финансовые средства на проведение мероприятий.
5. Акимам сельских округов организовать оповещение и обеспечить своевременную доставку граждан на приписку в намеченные сроки.
6. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел по делам обороны Каргалинского района Актюбинской области» (по согласованию):
во время приписки провести агитационно-воспитательную работу по отбору кандидатов среди допризывников для поступления в военные учебные заведения.
7. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Каргалинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области» (по согласованию):
в период проведения приписки организовать соблюдение общественного порядка на призывном участке.

8. Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қаңтарда № 3-6-75 болып тіркелген аудан әкімінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 "Қарғалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1992 жылы туған азаматтарды тіркеуге тұрғызу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына Т.Д. Тынымгереевке жүктелсін.
10. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                         М. Жұмағазиев

8. Решение акима района № 9 от 29 декабря 2008 года зарегестрированное в управлении юстиции № 3-6-75 от 9 января 2009 года "О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Каргалинского района" признать утратившим силу.
9. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Танымгереева И.Д.
10. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                     М.Джумагазиев