Ең аз және ең аз зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге, әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы № 84 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 наурызда № 3-8-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудындық мәслихатының 2011 жылғы 3 ақпандағы № 219 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудындық мәслихатының 2011.02.03 № 219 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Кіші бөлімге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009.04.18 N 181 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармағынан қараңыз) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару" Заңының 6 бабының және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009.03.27 N 93 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармағынан қараңыз) шешімімен.
1. Азық-түліктердің бағаларының көтерілуіне байланысты мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына - ең аз және ең аз зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге, 1,5 айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009.04.18 N 181 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2 тармағынан қараңыз) шешімімен.
2. Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне (А.Т.Жұмабаева) әлеуметтік төлем төлеуге қаржы қарастырсын.
3. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (А.А.Тұрмағамбетова) ай сайынғы төлеудерді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.Цыбаға жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат             Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы               хатшысы
Т.Нұрпазілов                     А.Смағұлов

Об оказании социальной помощи пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2009 года N 84. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 13 марта 2009 года за N 3-8-80. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 3 февраля 2011 года № 219
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 03.02.2011 № 219.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 24.04.2009 № 108 (порядок введения в действие см. пункт 2).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148  и подпунктом 4, пункта 1, статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением внесенным - решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 27.03.2009 N 93, (порядок введения в действие см. пункт 2)
1. В связи с повышением цен на продовольственные продукты оказать социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан - пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии, в размере 1,5  месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 24.04.2009 № 108 (порядок введения в действие см. пункт 2).
2. Районному отделу экономики и бюджетного планирования (Жумабаева А.Т.) предусмотреть финансовые средства на выплату социальной помощи.
3. Районному отделу занятости и социальных программ (Турмагамбетова А.А.) обеспечить ежемесячные выплаты.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района И.Г.Цыба.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии             Секретарь районного
районного маслихата                   маслихата
Т.Нурпазилов                     А.Исмагулов