Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтыру еңгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы № 93 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 сәуірде № 3-8-83 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 63 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 28.03.2013 № 63 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 41 бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы № 126 "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының қабылдануына байланысты аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 19 ақпандағы № 81 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 "2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (№ 3-8-78 тіркелген, 2009 жылғы 18 наурыздағы "Мәртөк тынысы" № 12 газетінде жарияланған); 2009 жылғы 19 ақпандағы № 83 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 қыркүйектегі № 61 "Аз қамтылған отбасы мүшелеріне әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (№ 3-8-79 тіркелген, 2009 жылғы 18 наурыздағы "Мәртөк тынысы" № 12 газетінде жарияланған); 2009 жылғы 19 ақпандағы № 84 "Ең аз және ең аз зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге, сонымен қатар жалпы аурудан І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектерге әлеуметтік көмек көрсету туралы" (№ 3-8-80 тіркелген, 2009 жылғы 18 наурыздағы "Мәртөк тынысы" № 12 газетінде жарияланған) шешімдеріне мынадай толықтыру енгізілсін:
мәтінінде "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздер "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихатхатшысы
М. Ордабаев
А. Смағұлов

О внесении дополнения в решения районного маслихата
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 27 марта 2009 года № 93. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 21 апреля 2009 года за № 3-8-83. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 28 марта 2013 года № 63
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 28.03.2013 № 63.
В соответствии со статьей 41 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления" от 9 февраля 2009 года № 126 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решения районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2008 года № 71 "О бюджете Мартукского района на 2009 год" от 19 февраля 2009 года № 81 (зарегистрированное под № 3-8-78, опубликованное 18 марта 2009 года в газете "Мәртөк тынысы" № 12); "О внесении изменения в решение районного маслихата от 25 сентября 2008 года № 61 "Об оказании социальной помощи членам малообеспеченных семей" от 19 февраля 2009 года № 83 (зарегистрированное под № 3-8-79, опубликованное 18 марта 2009 года в газете "Мәртөк тынысы" № 12); "Об оказании социальной помощи пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии, а также инвалидам I, II, III групп от общего заболевания" от 19 февраля 2009 года № 84 (зарегистрированное под № 3-8-80, опубликованное 18 марта 2009 года в газете "Мәртөк тынысы" № 12) следующее дополнение:
в тексте после слов "местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
М.Ордабаев
А.Исмагулов