Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсанындағы "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруі туралы" N 184 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXII сессиясының 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 215 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 мамырда N 8-1-92 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 301 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды қалалық мәслихатының 2009.12.23 N 301 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 2 тармақшасына , Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабының 4 тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ETTI:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-1-85 тіркелген, 2008 жылдың 29 желтоқсанында "Взгляд на события" газетінде N 134 (463) жарияланған IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезекті XVI сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсанындағы "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала iшiндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруі туралы" 184 шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2 тармақшасындағы "құны 300 теңге" сөзі, "құны
400 теңге" сөзімен алмастырылсын;
2) 1 тармақтың 3 тармақшасындағы "құны 1000 теңге" сөзі, "құны
1300 теңге" сөзімен алмастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша тұрақты комиссияға (төрағасы Аймағамбетов Асхат Қанатұлы) жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
ХХІІ сессиясының төрағасы                  М. Камалиев
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                           Қ. Бексұлтанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж. Жылбаев

О внесении изменений в решение N 184 от 24 декабря 2008 года Карагандинского городского маслихата "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения"
Решение XXII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 29 апреля 2009 года N 215. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 29 мая 2009 года N 8-1-92. Утратило силу - решением Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 301
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 23.12.2009 N 301.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" от 7 июля 2004 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение N 184 от 24 декабря 2008 года XVI сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-85, опубликованное в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2008 года N 134 (463), следующие изменения:
1) в подпункте 2 пункта 1 слова "стоимостью 300 тенге" заменить на слова "стоимостью 400 тенге";
2) в подпункте 3 пункта 1 слова "стоимостью 1000 тенге" заменить на слова "стоимостью 1300 тенге".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат
Канатович).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель очередной
ХХІІ сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             М. Камалиев
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел образования города Караганды"       Ж. Жилбаев