2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі N 16/187 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 тамызда N 8-2-95 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/226 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.12.22 N 19/226 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшері белгіленсін.
2. (2009 жылдың 8 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-71 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 21 қаңтарында "Жезказганская правда" газетінің 3 (77) нөмірінде, 2009 жылдың 14 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің 4 (7498) нөмірінде ресми жарияланған), "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/126 шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            М. Асансеитов
Қалалық Мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласы
бойынша салық
басқармасының бастығы
Батырлан Дүйсенбайұлы Ахметов

Об установлении размера фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на территории города Жезказган на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 31 июля 2009 года N 16/187. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 26 августа 2009 года N 8-2-95. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/226
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 19/226.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на территории города Жезказган на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/126 "Об установлении размера фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-71 от 8 января 2009 года и опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 3 (77) от 21 января 2009 года и газете "Сарыарқа" N 4 (7498) от 14 января 2009 года).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        М. Асансеитов
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник налогового
управления
по городу Жезказгану        Ахметов Батырлан Дюсенбаевич