2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында кәсіпкерлікпен ара-тұра сипатта айналысатын жеке тұлғалардан алынатын бір жолғы талонның бағасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/225 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 8-2-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 22/269 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.05 N 22/269 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында кәсіпкерлікпен ара-тұра сипатта айналысатын жеке тұлғалардан алынатын бір жолғы талонның бағасы белгіленсін.
2. "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында кәсіпкерлікпен ара-тұра сипатта айналысатын жеке тұлғалардан алынатын бір жолғы талонның бағасын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/120 (2009 жылдың 8 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-74 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 10 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің 3 (7496) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
"Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Д. Ахметов

Об установлении cтоимости разовых талонов по предпринимательской деятельности физических лиц носящий эпизодический характер на территории города Жезказгана на 2010 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/225. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 января 2010 года N 8-2-107. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2010 года N 22/269
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2010 N 22/269.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов по предпринимательской деятельности физических лиц носящий эпизодический характер на территории города Жезказгана на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/120 "Об установлении стоимости разовых талонов по предпринимательской деятельности физических лиц носящий эпизодический характер на территории города Жезказгана на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-74 от 8 января 2009 года и официально опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 3 (77) от 21 января 2009 г.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Налогового управления
по городу Жезказган"                       Б.Д. Ахметов

22.12.2009 ж.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/225 шешіміне қосымша
Бір айлық есептік көрсеткішінің пайызбен алынған жеке тұлғалардың ара–тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің бір жолғы талонның бағасы
N
Қызмет түрлерінің атауы
Бір айлық есептік көрсеткішінің пайызбен алынған жеке тұлғалардың ара–тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір күнге бір жолғы талонның бағасы
1
Сату (тұрақты үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтен басқасы):

22.12.2009 г.
Приложение
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/225
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, в процентах от месячного расчетного показателя
N п/п
Наименование видов деятельности
Стоимость разовых талонов в день для физических лиц деятельность которых носит эпизодический характер, в проценте от месячного расчетного показателя
1
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):

4,75
Ескерту:
1. Жеке тұлғалардың ара–тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің бір жолғы талонның ставкасы бірлік объектіге салық бір айлық есеп көрсеткіштен пайызбен анықталады және жыл сайын бір айлық есеп көрсеткішке байланысты өзгереді.
2. Жоғарыда көрсетілген бір жолғы талонның ставкасы қала аумағында жүреді. Салық органдарының ұсынысы негізінде мәслихат шешімімен қолданыстағы ставкаларға өзгерістер енгізуге болады.

4,75
Примечание:
1. Ставки разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер определены в процентах от месячного расчетного показателя на 1 объект налогообложения и изменяются каждый год в зависимости от размера месячного расчетного показателя.
2. Вышеуказанные ставки по разовым талонам действуют на территории города. На основании предложений налоговых органов Маслихатом могут быть внесены изменения на действующие ставки.