«Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы» қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 мамырдағы N 21/160 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 маусымда N 8-4-145 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 ақпандағы N 28/217 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.02.24 N 28/217 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 "Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-26 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2006 жылғы 17 наурыздағы N 23 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 ақпандағы N 40/390 "Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-66 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2007 жылғы 9 наурыздағы N 21 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2007 жылғы 9 наурыздағы N 25-26 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 12 наурыздағы N 7/61 "Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-105 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2008 жылғы 11 сәурдегі N 29 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2008 жылғы 9 сәурдегі N 42 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 30 маусымдағы N 10/93 "Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-113 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 68 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 84 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 мая 2009 года N 21/160. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 11 июня 2009 года N 8-4-145. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 февраля 2010 года N 28/217
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2010 N 28/217.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-26, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 17 марта 2006 года N 23), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 21 февраля 2007 года N 40/390 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-66, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 марта 2007 года N 21, "Северное Прибалхашье" от 9 марта 2007 года N 25-26), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 12 марта 2008 года N 7/61 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-105, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 11 апреля 2008 года N 29, "Северное Прибалхашье" от 9 апреля 2008 года N 42), внесено изменение решением городского маслихата от 30 июня 2008 года N 10/93 "О внесении изменения в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-113, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 16 июля 2008 года N 68, "Северное Прибалхашье" от 16 июля 2008 года N 84) следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақта "13310" сандары "15362" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақ келесі мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"жұмыс істемейтін мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушыларға (N 1, N 2 тізімдері бойынша)";
3) 4 тармақ келесі мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Ұсынылған мәліметтердің дұрыстығы үшін өтініш берушілер жауапты. Дұрыс емес мәліметтерді ұсыну салдарынан заңсыз жәрдемақы төленген жағдайда, төленген сома алушылардан өз еріктері немесе сот арқылы өндіріледі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени дамуы және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Баймағанбетов Е.К.).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Куликова
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Сторожко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Нысанғалиев
27.05.2009 ж.
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы
Қ. Адамова
27.05.2009 ж.
Қаржы бөлімінің
бастығы
Ж. Томпиева
27.05.2009 ж.
Экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
З. Шлыкова
27.05.2009 ж.

1) в пункте 1 цифры "13310" заменить цифрами "15362";
2) пункт 3 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"неработающим получателям государственного специального пособия (по Спискам N 1, N 2)";
3) пункт 4 дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"Ответственность за достоверность представленных сведений несут заявители. В случае представления недостоверных сведений, повлекших незаконную выплату пособия, выплаченные суммы взыскиваются с получателей в добровольном либо судебном порядке".
Сноска. Решение Балхашского городского маслихата от 01.02.2006 N 30/276 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Куликова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города
Нысангалиев Ж.А.
27.05.2009 г.
Начальник
отдела занятости
и социальных программ
Адамова К.К.
27.05.2009 г.
Начальник
отдела финансов
Томпиева Ж.К.
27.05.2009 г.
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования
Шлыкова З.С.
27.05.2009 г.