Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХІІІ сессиясының 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 118 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 ақпанда N 8-5-64 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХІІ сессиясының 2018 жылғы 5 сәуірдегі N 204 шешімімен

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал
Решение ХIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 30 января 2009 года N 118. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 06 февраля 2009 года N 8-5-64. Утратило силу решением ХХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2018 года N 204

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХІІ сессиясының 05.04.2018 N 204 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Утратило силу решением ХХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2018 N 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) городской Маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының Х сессиясының 2012.12.12 N 83 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
1. Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 05 наурыздағы N 49 "Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін біріңғай тіркелген жиынтық салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (2008 жылғы 25 наурыздағы Қаражал қаласының Әділет басқармасында тіркеу нөмірі 8-5-52, 2008 жылғы 05 сәуірдегі N 14 "Қазыналы өңір" газетінде жариялаған) күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Х сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2012 N 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Каражалского городского Маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного суммарного налога для всех налогоплательщиков города Каражал" от 05 марта 2008 года N 49 (зарегистрировано в управлении юстиции города Каражал за N 8-5-52 от 25 марта 2008 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 05 апреля 2008 года за N 14).