Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 129 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 маусымда N 8-5-73 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010.04.12 N 33 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысына сәйкес, жұмыссыз азаматтардың – жоғарғы және арнаулы орта кәсіби оқу орындарының түлектерінің жұмысқа орналасу, іс жүзіндегі тәжірибе, білім және бейімділіктер алу мүмкіндіктерін кеңейту мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Гармашова):
1) жұмыссыздар ретінде жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген жоғары оқу орындардың, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері арасында Жастар практикасын өткізу жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын;
2) жұмыс берушілермен жұмыссыз жастар үшін Жастар практикасын ұйымдастыруға арналған шарттар жасасын;
3) Жастар практикасына қабылданған тұлғалар үшін ай сайын төленетін ақы республикалық бюджеттен бөлінген қаржылардың есебінен 15000 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары З. Оспановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                                 Ғ. Мұқашев

Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 28 мая 2009 года N 129. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 17 июня 2009 года N 8-5-73. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 12 апреля 2010 года N 33
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 12.04.2010 N 33.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения" от 23 января 2001 года и Постановления Правительства Республики Казахстан "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" от 6 марта 2009 года N 264 в целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан–выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования и приобретения ими практического опыта, знаний и навыков акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченному органу по вопросам занятости государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.):
1) организовать работу по проведению Молодежной практики среди выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев, зарегистрированных в качестве безработных в отделе занятости;
2) заключить с работодателями договора на организацию профессиональной Молодежной практики для безработной молодежи;
3) установить размер ежемесячной оплаты для лиц, принятых на Молодежную практику в размере 15000 тенге за счет средств выделенных из республиканского бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города З. Оспанову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Г. Мукашев