Қазақстан Республикасы азаматтарының 2009 жылы мерзімді әскери қызметке шақырылуын өткізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 07 мамырдағы N 124 қаулысы. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 мамырда N 8-7-85 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 96 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2010.04.29 N 96 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңы негізінде және Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 779 Жарлығының 3 тармағын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан– желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі N 779 Жарлығын іске асыру туралы" N 543 қаулысын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесін бекіту туралы" N 623 қаулысын орындау үшін, 1991 жылы туған азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыру, сондай-ақ шақыруды кейінге қалдыру немесе шақырудан босату құқығы жоқ 27 жасқа дейінгі азаматтардың әскерге шақырылуын ұйымдастыру және сапалы өткізу, әскерге шақырылғандарды әскери бөлімдерге баруын жоспарлы және ұйымдастырылған түрде жіберу мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарын басшылыққа алып қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласы, Жеңіс көшесі, 26 үй мекен-жайы бойынша Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінде әскерге шақыру учаскесі ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 20 бабының 1 тармағына сәйкес келесі құрамда қалалық әскерге шақыру комиссиясы құрылсын:
Комиссия төрағасы
Қайрат Балташұлы Әбішев            Саран қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімнің бастығы
(келісімі бойынша)
Комиссия төрағасының орынбасары:
Татьяна Васильевна Гапонова        "Саран қаласының ішкі саясат
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
Комиссия мүшелері:
Ерболат Тыныбекұлы Балабеков       Саран қаласының ішкі істер
бөлімі бастығының орынбасары
(келісімі бойынша)
Владимир Герасимович Чен           "Саран қаласының емханасы"
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
отоларинголог-дәрігері,
медициналық персонал
жұмысына басшылық етуші,
медициналық комиссия төрағасы.
Юрий Михайлович Кривоносов         Саран қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімнің әскери
қызметкерлерді келісім шарт
бойынша жинау және шақыру
бөлімшесінің бастығы
(келісімі бойынша)
Хатшы
Галина Анатольевна Локшина         "Саран қаласының емханасы"
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының медбикесі
Ауырып қалу немесе басқа да себепті жағдайлармен келмеген әскерге шақыру комиссия мүшелерінің орнына мына құрамнан резерв қарастырылсын:
Комиссия төрағасы:
Абай Кәріғұлұлы Құнанбаев          Саран қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі бастығының
орынбасары (келісімі бойынша)
Комиссия
төрағасының орынбасары:
Арайлым Өміржановна Баймағамбетова "Саран қаласының ішкі саясат
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бас маманы
Комиссия мүшелері:
Қайыржан Мәкімұлы Бөпебаев         "Саран қаласының емханасы"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының хирург-дәрігері,
медициналық персонал жұмысына
басшылық етуші, резервтегі
медициналық комиссия төрағасы
Мұрат Саймасайұлы Байғараев        Саран қаласы қорғаныс істері
жөніндегі бөлімінің прапорщигі.
Інібек Молдабайұлы Қалиев          Саран қаласының ішкі істер
бөлімінің қоғамдық қауіпсіздік
бөлімшесі бастығының орынбасары
(келісімі бойынша)
Хатшы:
Наталья Петровна Малюкова          "Саран қаласының емханасы"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының медбикесі

О проведении призыва граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в 2009 году
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 07 мая 2009 года N 124. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 28 мая 2009 года N 8-7-85. Утратило силу - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 29 апреля 2010 года N 96
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 29.04.2010 N 96.
На основании Закона Республики Казахстан 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и во исполнение пункта 3 Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года N 779 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2009 года", постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года N 543 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года N 779 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2009 года" и постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 623 "Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу", в целях организованного и качественного проведения призыва на срочную воинскую службу граждан 1991 года рождения, а также старших возрастов до 27 лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, планомерной и организованной отправки призывников в воинские части, руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать призывной участок в отделе по делам обороны города Сарани по адресу: город Сарань, улица Победы, дом 26.
2. В соответствии с пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" образовать городскую призывную комиссию в составе:
Председатель комиссии
Абишев Кайрат Балташевич            начальник отдела по делам
обороны города Сарани (по
согласованию)
Заместитель
председателя комиссии
Гапонова Татьяна Васильевна         исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел
внутренней политики
города Сарани"
Члены комиссии:
Балабеков Ерболат                   заместитель начальника
Тыныбекович                         отдела внутренних дел
города Сарани (по
согласованию)
Чен Владимир Герасимович            врач-отоларинголог
коммунального
государственного казенного
предприятия "Поликлиника
города Сарани",
руководящий работой
медицинского персонала,
председатель медицинской
комиссии
Кривоносов Юрий                     начальник отделения набора
Михайлович                          военнослужащих по
контракту и призыва отдела
по делам обороны города
Сарани (по согласованию)
Секретарь:
Локшина Галина Анатольевна          медицинская сестра
коммунального
государственного казенного
предприятия "Поликлиника
города Сарани"
На случай болезни или других уважительных причин, отсутствия членов призывной комиссии предусмотреть им резерв в составе:
Председатель комиссии
Кунанбаев Абай Каригулович          заместитель начальника
отдела по делам обороны
города Сарани (по
согласованию)
Заместитель
председателя комиссии
Баймагамбетова Арайлым              главный специалист
Омиржановна                         государственного учреждения
"Отдел внутренней политики
города Сарани"
Члены комиссии:
Бопебаев Каиржан Макимович          врач-хирург коммунального
государственного казенного
предприятия "Поликлиника
города Сарани",
руководящий работой
медицинского персонала,
резервный председатель
медицинской комиссии
Байгараев Мурат                     старший прапорщик
Саймасаевич                         отдела по делам
обороны города Сарани
Калиев Инибек                       заместитель начальника
Молдабаевич                         отделения общественной
безопасности отдела
внутренних дел города
Сарани (по согласованию)
Секретарь:
Малюкова Наталья Петровна           медицинская сестра
коммунального
государственного казенного
предприятия "Поликлиника
города Сарани"

1) қалалық әскерге шақыру комиссиясы Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19, 20, 21, 23, 27, 28 баптары Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесі" талаптарын өз жұмысында қатаң басшылыққа алсын;
2) 2009 жылға азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі бекітілсін;
3) комиссия төрағасы комиссия отырысын толық емес құрамда жүргізуге жол бермесін және азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақырылуын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының талаптарының орындалуын қамтамасыз етсін;
4) Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 44 бабы, 4 тармағына сәйкес комиссия мүшелері медициналық, техникалық қызметкерлерінің әскери шақыру міндеттерін орындаған уақытта олардың жұмыс орны, лауазымы және орташа еңбекақысы сақталсын.
3. Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығы (Қ.Б. Әбішев) (келісімі бойынша):
1) белгіленген мерзімде әскерге шақыру комиссиясына азаматтарды шақыруды жүргізсін және әскерге шақырылғандардың шақыру учаскесіне келуін бақылаумен қамтамасыз етсін;
2) қалалық ішкі істер бөліміне әскерге шақырылғандар шақыру комиссиясына себепсіз келмеу жағдайлары жөнінде, оларға іздеу салу үшін хабарласын;
3) әскери міндеттіліктен қасақана бас тартқандарды, сонымен қатар әскери қызметке азаматтардың келуіне кедергі жасағандарды, заңнамаға сәйкес жауапкершілікке тартсын;
4) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 маусымдағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының белгіленген тәртіпте, мерзімде әскерге шақыру компаниясын өткізуге қалалық бюджеттен бөлінген қаржыны тиімді пайдалану мақсатында әскерге шақыру компаниясын өткізу және әскерге шақырылғандарды әскери бөлімдерге жіберу кезінде, оларды көлікпен тасымалдау бойынша қызмет көрсету үшін мемлекеттік сатып алулар өткізсін;
5) әскерге шақырту компаниясын өткізу және өткізіліп жатқан әскерге шақырылғандар мен азаматтарды медициналық куәландыру кезеңінде паразиттік және жұқпалы аурулардың пайда болуына және олардың таратылуына жол бермеу мақсатында, барлық дәрігерлік кабинеттерде санитарлық-эпидемиологиялық нормалары мен ережелерінің қатаң сақталуын қамтамасыз етсін;
6) Саран қаласының әкіміне 1991 жылы туған және шақыруды кейінге қалдыру немесе шақырудан босату құқығы жоқ 27 жасқа дейінгі азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақырудың қорытындылары туралы ақпаратты 2009 жылы 1 шілдеге және 31 желтоқсанға дейін тапсырсын.

1) городской призывной комиссии в своей работе строго руководствоваться требованиями статей 19, 20, 21, 23, 27, 28 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и "Правилами организации и проведения призыва граждан на воинскую службу", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан;
2) утвердить график проведения весеннего и осеннего призыва граждан на срочную военную службу на 2009 год;
3) председателю комиссии не допускать случаев заседания комиссии в неполном составе и обеспечить выполнение требований Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" по организации и проведению в установленные сроки призыва граждан на срочную военную службу;
4) в соответствии с пунктом 4 статьи 44 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" за членами призывной комиссии, медицинскими, техническими работниками на все время исполнения обязанностей по призыву сохраняется место работы, занимаемая должность и средний заработок.
3. Начальнику отдела по делам обороны города Сарани (Абишев К.Б.) (по согласованию):
1) провести вызов граждан на призывную комиссию в установленные сроки и обеспечить контроль явки призывников на призывной участок;
2) сообщать в отдел внутренних дел города Сарани обо всех случаях неявки призывников на призывную комиссию без уважительных причин для их розыска;
3) привлекать к ответственности, согласно действующему законодательству, лиц, умышленно уклоняющихся от призыва, а также препятствующих своевременной явке граждан на призывной участок;
4) в целях эффективного использования финансовых средств, выделенных из городского бюджета на проведение призывной компании в установленные сроки, в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках", произвести государственные закупки услуг автомобильного транспорта для перевозки автотранспортом призывников во время проведения призывной компании и их отправку в воинские части;
5) в период проведения призывной компании и проводимого медицинского освидетельствования призывников и граждан, поступающих в военные учебные заведения, обеспечить соблюдение на призывном участке и во всех врачебных кабинетах санитарно - эпидемиологических правил и норм, в целях предупреждения возникновения и распространения среди лиц, проходящих медицинское освидетельствование, возможных инфекционных и паразитарных заболеваний;
6) к 1 июля и к 31 декабря 2009 года предоставить акиму города Сарани информацию о результатах проведенного призыва граждан 1991 года рождения и старших возрастов до 27 лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва на срочную военную службу.

4. Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысы денсаулық сақтау Басқармасының бастығы (М.З. Шайдаров) (келісімі бойынша):
1) қаланың әскерге шақыру комиссиясына әскерге шақырылу жасындағы азаматтарды медициналық куәландыру үшін келесі мамандықтар бойынша жұмыс өтілі бар қажетті маман-дәрігерлер саны: хирург, терапевт, невропотолог, психиатр, окулист, отоларинголог, стоматолог, орта медициналық персоналдар бөлсін.
Ауырып қалу немесе басқа да себепті жағдайлармен келмеген дәрігер-мамандар орнына резерв қарастырылсын;
2) әскерге шақыру комиссиясының жолдамасы бойынша әскерге шақыртылғандарды қалалық емделу стационарлық мекемелерінде қосымша тексеру үшін қажет ауруханалық резерв төсек-орындары болсын;
3) Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің есебіне және жоспарына сәйкес Саран қаласы және Ақтас кентінің емделу мекемелері арқылы барлық әскерге шақырылу жасындағы азаматтарды флюорография, электрокардиограмма, анализдерінің тапсырылуын қамтамасыз етсін;
4) мерзімді әскери қызметке шақыртылған азаматтардың тіркелімі өткеннен кейін және Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығы медициналық куәландыру кезінде денсаулық жағдайына байланысты әскери қызметке уақытша жарамсыз болып танылған әскерге шақырылатындардың тізімін ұсынғаннан кейін, оларды емдеу мекемелеріне бекітсін және олардың емделуін қамтамасыз етсін.
5. Ақтас кентінің әкімі, нысана түріне қарамастан, қаланың білім беру ұйымдарының және басқа ұйымдар мен мекемелерінің басшыларына:
1) Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі бастығының талабы бойынша іссапарларға, демалыстарға кеткен әскерге шақыртылған азаматтар Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінде комиссиядан өту үшін қайта шақыртылсын, олардың құлақтандырылуын ұйымдастырсын және әскерге шақыру комиссиясына азаматтардың келуін қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақыртылған азаматтар әскерге шақыртылу, стационарлық медициналық тексерілу, сондай-ақ амбулаторлық зерттеулер кезінде жұмыстан босатылсын;
3) Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақырту қағазы бойынша мерзімді әскери қызметке шақыртылған азаматтармен толықтай есеп айырыссын.
6. "Саран қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (К.О. Тұңғышбаева) Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі бастығының тапсырмасы бойынша әскерге шақыру кезеңіне техникалық жұмыстарды атқару үшін 5 қоғамдық жұмыскер бөлсін.
7. Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 18 бабы 3, 5 тармақтарына, 44 бабы 2 тармағына сәйкес Саран қаласының ішкі істер бөлімінің бастығы (Е.Б. Рахымбергенов) (келісімі бойынша):

4. Начальнику Управления здравоохранения Карагандинской области (Шайдаров М.З.) (по согласованию) в соответствии с Законом Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе":
1) выделить в распоряжение призывной комиссии города Сарани необходимое количество врачей-специалистов, имеющих опыт работы по специальности: хирург, терапевт, невропатолог, психиатр, окулист, отоларинголог, дерматовенеролог, стоматолог, среднего медицинского персонала для проведения медицинского освидетельствования призывников.
На случай болезни или других уважительных причин, отсутствия врачей-специалистов, предусмотреть им резерв;
2) в стационарных лечебных заведениях города иметь резерв коек для проведения дополнительного обследования состояния здоровья призывников по направлению призывной комиссии;
3) обеспечить через лечебные учреждения города Сарани и поселка Актас проведение флюорографии грудной клетки, электрокардиограммы, проведение сдачи анализов всем призывникам в соответствии с планом и расчетами начальника отдела по делам обороны города Сарани;
4) после проведения призыва граждан на срочную воинскую службу и предоставления начальником отдела по делам обороны города Сарани списков призывников, признанных при медицинском освидетельствовании временно негодными к военной службе по состоянию здоровья, закрепить за лечебными учреждениями и обеспечить их лечение.
5. Акиму поселка Актас, руководителям организаций образования и иных организаций и учреждений города, независимо от форм собственности:
1) по требованию начальника отдела по делам обороны города Сарани отозвать всех призывников, находящихся в командировках, отпусках и организовать их оповещение, обеспечить своевременное прибытие призывников в отдел по делам обороны города Сарани для прохождения призывной комиссии;
2) освободить от работы призывников на время призыва, стационарного медицинского обследования, а также сдачи амбулаторных анализов;
3) по повесткам начальника отдела по делам обороны города Сарани произвести полный расчет с призывниками, призванными на срочную воинскую службу.
6. Начальнику государственного учреждения “Отдел занятости и социальных программ города Сарани” (Тунгушбаева К.О.) на период проведения призыва по заявке начальника отдела по делам обороны города Сарани выделить 5 человек общественных работников, из числа безработных граждан, для выполнения технических работ.
7. Начальнику отдела внутренних дел города Сарани (Рахимбергенов Е.Б.) (по согласованию) в соответствии с пунктами 3, 5 статьи 18, пунктом 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе":

1) Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығына әскерге шақыртылған азаматтарға қатысты тергеу және алдын ала анықтау жүргізілуі жөнінде жеті күн мерзім ішінде хабар берсін;
2) жалпыға бірдей әскери борышын өтеуден бас тартқан азаматтардың іздестірілуін, ұсталуын және жеткізілуін жүргізсін;
3) әскери бөлімдерге шақыртылған азаматтарды әскерге жіберу кезеңінде шақырту пунктінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз етсін.
8. "Саран қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (Р.Б. Малшыбекова) Саран қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің тапсырылған құжаттары бойынша 2009 жылға арналған қаржыландыруын жиынтық жоспарына сәйкес әскерге шақыру кампаниясының уақтылы қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
9. "Саран қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мекемесінің бастығы (Л.А. Мартель) мерзімді әскери қызметке шақыртылған азаматтарға көркемөнерпаздық және шығармашылық ұжымдардың салтанатты шығарып салу күндерін ұйымдастырсын.
10. Осы қаулының қабылдануына байланысты, Саран қаласы әкімдігінің осындай 2008 жылдың 10 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы азаматтарының 2008 жылы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанда мерзімді әскери қызметке шақырылуын өткізу туралы" N 175 қаулысы (Саран қаласының әділет басқармасында тіркелген (N 8-7-62) және 2008 жылғы 26 сәуірдегі қалалық "Ваша газета" газетінің 17 нөмірде жарияланған), сонымен қатар, Саран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 21 тамыздағы "Саран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы азаматтарының 2008 жылы сәуір-маусым және қазан- желтоқсанда мерзімді әскери қызметке шақырылуын өткізу туралы" N 175 қаулысының 2 тармағына өзгерістер енгізу туралы" N 385 қаулысы (Саран қаласының әділет басқармасында тіркелген (N 8-7-69), 2008 жылғы 27 қыркүйектегі қалалық "Ваша газета" газетінің 39 нөмірде жарияланған) өз күшін жойды деп танылсын.
11. Осы қаулы Саран қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және қалалық газетінде ресми түрде жарияланған күннен кейінгі он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
12. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Л.Н. Кимге жүктелсін.
Саран қаласының әкімі                      Е. Жиенбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Саран қаласының қорғаныс
ісі жөніндегі бөлімінің бастығы
Қ.Б. Әбішев
7 мамыр 2009 жыл
Саран қаласының ішкі істер
бөлімінің бастығы
Е.Б. Рахымбергенов
7 мамыр 2009 жыл
Қарағанды облысы
денсаулық сақтау
Басқармасының бастығы
М.З. Шайдаров
7 мамыр 2009 жыл

1) сообщить в семидневный срок начальнику отдела по делам обороны города Сарани о призывниках, в отношении которых ведется дознание или предварительное следствие;
2) осуществлять розыск, задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности и призыва;
3) обеспечить охрану общественного порядка на призывном участке при отправке и убытии призывников в воинские части.
8. Начальнику государственного учреждения "Отдел финансов города Сарани" (Малшибекова Р.Б.) обеспечить по документам отдела по делам обороны города Сарани своевременное финансирование призывной кампании согласно сводному плану финансирования на 2009 год.
9. Начальнику государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сарани" (Мартель Л.А.) в дни торжественных проводов призывников на срочную воинскую службу, организовать выступление художественной самодеятельности и творческих коллективов.
10. В связи с принятием данного постановления, аналогичное постановление акимата города Сарани от 10 апреля 2008 года N 175 "О проведении призыва граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2008 года" (зарегистрировано в управлении юстиции города Сарани (N 8-7-62) и опубликовано в городской газете "Ваша газета" за 26 апреля 2008 года N 17), а также постановление акимата города Сарани от 21 августа 2008 года N 385 "О внесении изменений в пункт 2 постановления акимата города от 10 апреля 2008 года N 175 "О проведении призыва граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре-декабре 2008 года" (зарегистрировано в управлении юстиции города Сарани (N 8-7-69), опубликовано в городской газете "Ваша газета" за 27 сентября 2008 года N 39) признать утратившим силу.
11. Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции города Сарани и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в городской газете.
12. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сарани Ким Л.Н.
Аким города Сарани                         Е. Жиенбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
отдела по делам обороны
города Сарани
К.Б. Абишев
7 мая 2009 года
Начальник
отдела внутренних дел
города Сарани
Е.Б. Рахимбергенов
7 мая 2009 года
Начальник
Управления здравоохранения
Карагандинской области
М.З. Шайдаров
7 мая 2009 года