Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі 16 сессиясының N 282 "Саран қаласының әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарына тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер еңгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 20 сессиясының 2009 жылғы 20 қарашадағы N 342 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда N 8-7-94 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 27 сессиясының 2010 жылғы 1 шілдедегі N 433 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 27 сессиясының 2010.07.01 N 433 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қаулысына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі 16 сессиясының N 282 "Саран қаласының әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарына тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілер Реестрінде мемлекеттік тіркеу нөмірі 8–7-89, "Ваша газета" газетінде 2009 жылы 4 қыркүйекте N 36 жарияланған) келесі өзгертулер еңгізілсін: 20 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын "Ақпараттың дұрыстығына күмән туындаған жағдайда, уәкілетті орган сұрау салуға құқықты, ал заңды және жеке тұлғалар тұрғын үй жәрдемақысын алуға үміткердің кірістері туралы мәлімет беруі қажет".
2. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткеннен соң, ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Сатова
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов

О внесении изменений в решение 16 сессии Саранского городского маслихата от 23 июля 2009 года N 282 "Об утверждении Правил предоставления жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам города Сарани"
Решение 20 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2009 года N 342. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 10 декабря 2009 года N 8-7-94. Утратило силу - решением 27 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 01 июля 2010 года N 433
Сноска. Утратило силу решением 27 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 01.07.2010 N 433.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 16 сессии Саранского городского маслихата от 23 июля 2009 года (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7–89, опубликовано в газете "Ваша газета" N 36 от 4 сентября 2009 года) N 282 "Об утверждении Правил предоставления жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам города Сарани" следующие изменения: пункт 20 изложить в новой редакции "В случае возникновения сомнения достоверности информации уполномоченный орган вправе запрашивать, а юридическим и физическим лицам необходимо предоставлять информацию о доходах лица, претендующего на получение жилищного пособия".
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Сатова
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов