Бұқар жырау ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 ақпанда N 8-11-69 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы 36 сессиясының № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 28.03.2019 36 сессиясының № 8 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдері туралы" Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Бұқар жырау ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшері белгіленсін.

Об установлении размеров ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бухар-Жырауского района
Решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 14 января 2009 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 02 февраля 2009 года N 8-11-69. Утратило силу решением 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2019 года № 8
Сноска. Утратило силу решением 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить прилагаемые размеры ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бухар-Жырауского района.

2. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2007 жылғы 21 маусымдағы 39 сессиясының "Бұқар жырау ауданы аумағында тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" N 7 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-39 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2007 жылғы 28 шілдедегі N 30 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

2. Считать утратившим силу решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата N 7 "Об установлении размеров ставок фиксированного суммарного налога на территории Бухар-Жырауского района" от 21 июня 2007 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-39, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 30 от 28 июля 2007 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.