2009 жылға қосымша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 маусымдағы N 10/05 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 08 шілдеде N 8-14-97 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2010.09.13 N 18/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 12 наурыздағы "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан - жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 765 Жарлығына сәйкес, Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте өкілетті органда тіркелген, нысаналы топтарға жататын, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтардың 94 жұмыссыз азаматтар үшін үш ай мерзімге қосымша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын Нұра ауданының ұйымдары мен кәсіпкерлерінің (әрі қарай - жұмыс берушілерінің) тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жұмыс берушілерге әлеуметтік жұмыс орындарды тәртіп бойынша ұйымдастыру үшін Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен қажет шарттар жасау ұсынылсын, сонымен қатар еңбек түрі, мерзімі, жағдайы көрсетілген жеке еңбек шартына сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмысқа қабылдануларын жүзеге асырсын.
3. Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Гүлнар Тақуқызы Жүпенова) белгіленген тапсырма талабы мен осы мақсатқа бөлінген қаржының шегінде жұмыс берушілердің өтініштеріне сәйкес жұмыссыз азаматтарды өтінімдер бойынша әлеуметтік жұмыс орындарына уақытша орналастыру үшін жолдама берсін.
4. Нұра ауданының қаржы бөлімі (Мақсұтов Данияр Зарлықұлы) 2009 жылы қосымша әлеуметтік жұмыс орындарын өткізу шараларына бюджет қаражатында осы мақсаттарға сәйкес қарастырылған жалпы сомасы 8460,0 (сегіз миллион төртжүз алпыс мың) теңгемен қаржыландыруды жүзеге асырсын.

Об организации дополнительных социальных рабочих мест на 2009 год
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 19 июня 2009 года N 10/05. Зарегистрировано управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 08 июля 2009 года N 8-14-97. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 13 сентября 2010 года N 18/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 13.09.2010 N 18/01.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Указом Президента Республики Казахстан N 765 от 12 марта 2009 года "О мерах по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", в целях обеспечения занятости безработных граждан, зарегистрированных в уполномоченном органе в порядке установленном законодательством Республики Казахстан относящихся к целевым группам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень организаций и предпринимателей Нуринского района (далее - работодателей), организующих дополнительные социальные рабочие места для 94 безработных граждан из целевых групп, сроком до трех месяцев.
2. Рекомендовать работодателям заключить соответствующие договоры с отделом занятости и социальных программ Нуринского района на организацию социальных рабочих мест в установленном порядке, а также осуществлять прием безработных граждан на работу согласно индивидуальным трудовым договорам с указанием специальности, сроков и условий труда.
3. Отделу занятости и социальных программ Нуринского района (Жупенова Гульнар Такуевна) направлять безработных граждан на социальные рабочие места для временного трудоустройства, согласно заявленной работодателями потребности в пределах установленного задания и средств, выделенных на эти цели.
4. Отделу финансов Нуринского района (Максутов Данияр Зарлыкович) осуществлять финансирование социальных рабочих мест в 2009 году согласно предусмотренных бюджетных средств на эти цели в сумме 8460,0 (восемь миллионов четыреста шестьдесять тысяч) тенге.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Николай Анатольевич Барановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
Қосымша
аудан әкімдігінің
2009 жылғы 19 маусымдағы
N 10/05 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Нысаналы топтардың 144 жұмыссыз азаматтар үшін үш ай және алты ай мерзімге қосымша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын Нұра ауданының жұмыс берушілер тізбесі:

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
Приложение
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата района
N 10/05 от 19 июня 2009 года
Перечень работодателей Нуринского района, организующих дополнительные социальные рабочие места для 144 безработных граждан из целевых групп, сроком до трех и шести месяцев: