"Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру Ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 202 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 18 маусымда № 3681 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 278 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.08.06 № 278 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру ережесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысына (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 3300 нөмірімен тiркелген, 2005 жылғы 2 ақпандағы "Қостанай таңы", 2005 жылғы 15 ақпандағы "Костанайские новости" газеттерінде жарияланды, өзгерістер енгізілді: әкімдіктің 2005 жылғы 23 қарашадағы № 380 "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 3525 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсандағы "Қостанай таңы" газетінің 150 нөмірінде, 2005 жылғы 31 желтоқсандағы "Костанайские новости" газетінің 179 нөмірінде жарияланды; әкімдіктің 2007 жылғы 15 қаңтардағы № 34 "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 3564 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 2 ақпандағы "Қостанай таңы" газетінің 15 нөмірінде, 2007 жылғы 7 ақпандағы "Костанайские новости" газетінің 19 нөмірінде жарияланған; әкімдіктің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 540 "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысымен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 3581 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 16 қаңтардағы "Қостанай таңы" газетінің 6 нөмірінде және "Костанайские новости" газетінің 7 нөмірінде жарияланды; әкімдіктің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 281 "Қостанай облысының мемлекеттік коммуналдық мүлкін жалға беру ережесін бекіту туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 3638 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 18 маусымдағы "Қостанай таңы" газетінің 74 нөмірінде және "Костанайские новости" газетінің 84 нөмірінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года № 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 25 мая 2009 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2009 года № 3681. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 6 августа 2010 года № 278
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 06.08.2010 № 278.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области" от 14 января 2005 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3300, опубликовано в газетах: от 2 февраля 2005 года "Қостанай таңы", от 15 февраля 2005 года "Костанайские новости", вносились изменения: постановлением акимата от 23 ноября 2005 года № 380 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года № 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3525, опубликовано в газетах: от 21 декабря 2005 года "Қостанай таңы" № 150, от 31 декабря 2005 года "Костанайские новости" № 179; постановлением акимата от 15 января 2007 года № 34 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года № 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3564, опубликовано в газетах: от 2 февраля 2007 года "Қостанай таңы" № 15, от 7 февраля 2007 года "Костанайские новости" № 19; постановлением акимата от 10 декабря 2007 года № 540 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 14 января 2005 года № 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3581, опубликовано в газетах: от 16 января 2008 года "Қостанай таңы" № 6 и "Костанайские новости" № 7; постановлением акимата от 12 мая 2008 года № 281 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 января 2005 года № 1 "Об утверждении Правил предоставления в аренду государственного коммунального имущества Костанайской области", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3638, опубликовано в газетах: от 18 июня 2008 года "Қостанай таңы" № 74 и "Костанайские новости" № 84) следующие изменения и дополнения:
преамбулу вышеуказанного постановления изложить в следующей редакции:

"2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 94-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: ";
6)–тармақтағы "Шарттар" деген сөзінен кейін "немесе төлемдерді балансұстаушысының есебіне аударуға, егер ол орталықтандырылған төлемдер үшін оларды шоғырландырса" деген сөздермен толықтырылсын;
12)–тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) балансұстаушысымен келісім бойынша жалға алып отырған объектіге мүлікке салық төлеу жүргізу, осы объектінің балансұстаушысы салық міндеттемелерін орындауы болып табылады.".
2. № 2 мемлекеттік коммуналдық мүліктің бірыңғай жалгерлік шарты бекітілсін (қоса беріліп отырған).
3. Осы қаулы алғаш жарияланған күнінен кейiн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
Әкімдіктің
2009 жылғы 25 мамырдағы
№ 202 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік коммуналдық мүліктің
бірыңғай жалгерлік шарты № 2
________қаласы (кенті) №__ "__"________200_ж.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының негізінде әрекет жасайтын бұдан әрі Жалға беруші деп аталатын Қостанай облысы _________________ ауданының (қаласының) әкімі _______________________, бір тараптан _____________________________ негізінде әрекет жасайтын, бұдан әрі Жалға алушы деп аталатын ___________________________________, екінші тараптан мына төмендегілер туралы осы Шартты жасасты.
1. Шарттың мәні
1.1. Жалға беруші тапсырады, ал Жалға алушы _________________
______________________________ мекенжайы бойынша орналасқан, жалп көлемі ____________________ шаршы метр, ____________ га көлеміндегі жер телімінде, кадастрлық нөмipiмен_________________________, пайдалану үшін _____________________________________ мемлекеттік коммуналдық мүлік объектісін жалға алады.
1.2. Жалға алушы жалгерлік ақыны айына _______________________
_____________ көлемінде төлейді.
1.3. Шарттың жалпы сомасы ________________________________ теңге.
1.4. Шарттың әрекет жасау мерзімі 200_ жылдың _________ бастап 200_ жылдың ___________ дейін.
2. Тараптардың құқықтары мен міндеттері
2.1. Жалға беруші:
1) көрсетілген объектіні қабылдау-табыстау актісі бойынша Жалға алушыға осы Шартқа қол қойылғаннан кейін бес күн ішінде тапсыруды Баланс ұстаушысына жүктеуге;

"В соответствии со статьей 94 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ: ";
в подпункте 6) после слова "Договоры" дополнить словами "или перечислять платежи на счет Балансодержателя, если он аккумулирует их для централизованных проплат;";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) производить уплату налога на имущество на арендуемый объект по согласованию с балансодержателем, что будет являться исполнением налогового обязательства балансодержателем объекта".
2. Утвердить (прилагаемый) типовой, государственного коммунального имущества № 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
от 25 мая 2009 года № 202
Типовой договор аренды
государственного коммунального имущества № 2
г.(пос.)________ № __ "__"_______200_г.
Аким _____________________________________________________ района (города) Костанайской области в лице _________________________________________, именуемый в дальнейшем Арендодатель, действующий на основании Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с одной стороны и ______________ , именуемый в дальнейшем Арендатор, в лице _____________________________ , действующего на основании _________________ , с другой стороны заключили настоящий Договор о нижеследующем:
1. Предмет договора
1.1. Арендодатель передает, а Арендатор получает в аренду объект государственного коммунального имущества
___________________________________________________________________,
расположенный по адресу: ___________________________________,
площадью ______________ кв. метров, на земельном участке площадью
___________ га, с кадастровым номером _____________________________
для использования под _____________________________________________.
1.2. Арендатор оплачивает арендную плату в размере
___________________________________________________________ в месяц.
1.3. Общая сумма договора _________________________________ тенге.
1.4.Срок действия Договора с _____________200_ г. по
_________200_ г.
2. Права и обязанности сторон
2.1. Арендодатель обязуется:
1) поручить Балансодержателю указанного объекта передать его Арендатору по акту приема - передачи в течение пяти дней с момента подписания настоящего Договора;

2) Шарттың әрекет жасайтын бүкіл уақытында объектімен пайдаланылуға Жалға алушыға тосқауыл жасамауға міндетті.
2.2. Жалға беруші:
1) тоқсанда бір реттен жиі емес тапсырылған объектінің жайын және Жалға берушінің шарттағы міндеттерін орындауын тексеруге құқылы;
2) бюджетке жалгерлік ақы төлеу түсімдерін бақылауды үнемі жүзеге асыруға міндетті.
2.3. Жалға алушы:
1) Баланс ұстаушыдан қабылдау-табыстау актісі бойынша көрсетілген объектіні алуға;
2) объектіні осы Шарттың 1.1-тармағында көрсетілген мақсаттарға сай пайдалануға;
3) осы Шарттың 1.2.-тармағында көрсетілген ай сайын есептік айдың 20-нан кешіктірмей жалгерлік ақыны төлеуге, бенфициар-банкке - Астана қаласының Қазынашылық комитеті, ДСК (шот) 000080900, Бк 11, БСК 19530170, бенифициар - _________________ бойынша Салық комитеті, СТН __________________, төлемнің бағытталған коды 979, бюджеттік сыныптама коды - 201504 (коммуналдық меншікті жалға беруден түскен түсімдер);
4) мүлікті техникалық дұрыс жағдайда ұстауға, бұзылуына, сынуына, объектінің және оған қатысты инженерлік байланыстардың жоғалуына жол бермеуге, еңбекті қорғау және техникалық қауіпсіздік нормалары мен ережелерінің сақталуын қамтамасыз етуге;
5) өз қаражаты есебінен техникалық қызмет көрсетуді және ағымдағы жөндеуді жүргізуге;
6) объектіні ұстау жөніндегі барлық шығындарды өз бетінше төлеуге, қызмет ұсынушылармен тиісті Шарттар жасасуға немесе төлемдерді баланс ұстаушының есебіне аударуға, егер ол орталықтандырылған төлемдер үшін оларды шоғырландырса;
7) Жалға берушінің жазбаша келісімінсіз қайта жоспарламауға немесе объектіні және оның ішіндегі желілер мен байланыстарды қайта жабдықтамауға;
8) объектіні үшінші тұлғаларға қосалқы жалгерлікке және сенімгерлік басқаруға бермеуге;
9) Жалға берушінің өкілдерін объектіге тексеріс жүргізу үшін кедергісіз жіберуге: олармен айқындалған кемшіліктер мен бұзушылықтарды уақытында дұрыстауға;
10) Шарттың әрекет жасау мерзімі аяқталғанда немесе шарт бұзылған жағдайда объектінің дұрыс жағдайда табиғи тозуды ескере отырып Жалға берушіге немесе онымен көрсетілген тұлғаға объектіні тапсыруға;
11) Шарттың әрекет жасау мерзімі өткен соң объектіні пайдалануын жалғастырған жағдайда, Жалға беруші жағынан қарсылық болмаған кезде объектіні нақты пайдаланған уақыты үшін жалгерлік ақы төлеуге;
12) объектінің балансұстаушысы салық міндеттемелерін орындауы болып табылатын жалға алып отырған объектіге мүліктік салық төлеу жүргізуге міндетенеді.
2.4. Жалға алушы:
1) Шартпен көрсетілген тәртіпте жалға алған мүлікті пайдалануға;

2) не создавать Арендатору препятствий в пользовании объектом в течение всего срока действия Договора.
2.2. Арендодатель:
1) имеет право проверять состояние сданного объекта и выполнение Арендатором своих договорных обязательств, но не чаще чем один раз в квартал;
2) обязан постоянно осуществлять контроль за поступлениями арендной платы в бюджет.
2.3. Арендатор обязуется:
1) получить указанный объект от Балансодержателя по акту приема-передачи;
2) использовать объект строго по назначению, указанному в п.1.1. настоящего Договора;
3) ежемесячно, не позднее 20 числа текущего месяца, выплачивать арендную плату, указанную в п.1.2. настоящего Договора в банк-бенефициар - Комитет казначейства г. Астаны, ИИК (счет) 000080900, Кбе 11, БИК 195301070, бенефициар - Налоговый комитет по
_______________________ , РНН _____________________ , код назначения
платежа - 979, код бюджетной классификации - 201504, (доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности);
4) содержать имущество в технически исправном состоянии, не допускать повреждения, порчи, утраты объекта и связанных с ним инженерных коммуникаций, обеспечить соблюдение норм и правил охраны труда и техники безопасности;
5) проводить техническое обслуживание и текущий ремонт за счет собственных средств;
6) самостоятельно оплачивать все расходы по содержанию объекта, заключить с услугодателями соответствующие Договоры или перечислять платежи на счет Балансодержателя, если он аккумулирует их для централизованных проплат;
7) не производить без письменного согласия Арендодателя перепланировки или переоборудования объекта и расположенных в нем сетей и коммуникаций;
8) не сдавать в субаренду или доверительное управление объект третьим лицам;
9) беспрепятственно допускать представителей Арендодателя на объект для проведения проверок: своевременно устранять выявленные ими недостатки или нарушения;
10) по окончании срока действия Договора или в случае расторжения Договора сдать объект по акту приема-передачи Арендодателю или указанному им лицу в исправном состоянии с учетом естественного износа.
11) в случае продолжения пользованием объектом после истечения срока действия Договора, при отсутствии возражений со стороны Арендодателя, выплатить арендную плату за время фактического использования объекта;
12) производить уплату налога на имущество на арендуемый объект по согласованию с балансодержателем, что будет являться исполнением налогового обязательства балансодержателем объекта.
2.4. Арендатор имеет право:
1) пользоваться арендованным имуществом на условиях, оговоренных настоящим Договором;

2) өз бетінше шаруашылық қызметті жоспарлауға және жүргізуге;
3) Жалға берушінің келісімімен жалгерлік төлем бойынша міндеттемелерді мерзімінен бұрын орындауға құқылы.
3. Тараптардың жауапкершіліктері
3.1. Жалға берушінің жауапкершілігі:
1) Баланс ұстаушы объектіні уақытында тапсырмаған жағдайда немесе Жалға берушінің кінәсі бойынша объект пайдаланылмаған жағдайда Жалға алушы Шарттың әрекет жасау мерзімін тиісті мерзімге ұзартуға құқылы.
3.2. Жалға алушының жауапкершілігі:
1) жалгерлік төлем мерзімін өткізіп алған жағдайда Жалға алушы өткізіп алған әр күні үшін жергілікті бюджетке 0,2 пайыз мөлшерінде өсімақы төлейді;
2) Жалға алушы жалгерлік төлемді қатарынан екі рет төлемеген жағдайда Жалға беруші осы шартты бір жақты тәртіпте бұзуға құқылы;
3) Жалға алушы Шарттың 2.3.-тармағында (2,3,4,5,6,7,8 т.т.) көрсетілген тәртіпті бұзған жағдайда Жалға беруші пайдаланбаған мерзімдегі жалдық төлемді қайтармай осы Шартты мерзімінен бұрын бұзуға құқылы.
3.3. Әр тарап екінші тарапқа тигізген залал үшін толық материалдық жауапкершілікке тартылады.
3.4. Айыптық санкцияларды төлеу тараптарды шарттық міндеттемелерін орындаудан босатпайды.
4. Ерекше шарттар
4.1. Осы Шарт жасасқан күнтізбелік айға төленетін жалгерлік төлем оны жасасқан күннен бастап 10 күн ішінде аударылады; келесі төлемдер 2.3.-тармағына сәйкес (3 т.т.) жүргізеді.
4.2. Осы Шарт қалалық (аудандық) қаржы бөлімдерінде тіркелуі тиіс.
4.3. Егер Жалға алушы мемлекеттік тапсырысты орындайтын мемлекеттік мекеме немесе МКҚК болып табылса, онда Шарт Қазынашылық органдарында тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және екі тарапқа да міндетті болып табылады.
4.4. Осы шарт кез келген тараппен мерзімінен бұрын бұзыла алады, бірақ екінші тарапты бір ай бұрын жазбаша нысанда мәлімдеуге тиіс (3.2. - тармақта (2 т.т.) көрсетілген жағдайлардан басқа).
4.5. Бір жылдан жоғары мерзімге жасалған Шарт мемлекеттік тіркеуге жатады. Шарттың тіркелуі Жалға беруші есебінен жүзеге асырылады.
4.6. Балансында мемлекеттік коммуналдық мүлік объектісі бар коммуналдық заңды тұлға (балансұстаушы) объектіні мақсатты тағайындауының сақталуын және оның ақталуын бақылауды жүзеге асырады;
Жер телімі Жалға алушымен Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органда ресімделеді.
5. Басқа шарттар
5.1. Осы Шартта реттелмеген даулар заңда белгіленген тәртіпте шешіледі.
5.2. Осы Шартқа енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар екі тараптың қол қойылғанынан және қаланың (ауданның) қаржы бөлімінде тіркелгеннен кейін заңды күші бар.

2) самостоятельно планировать и вести хозяйственную деятельность;
3) с согласия Арендодателя досрочно исполнить обязательства по оплате арендной платы.
3. Ответственность сторон
3.1. Ответственность Арендодателя:
1) в случае несвоевременной передачи объекта Балансодержателем или невозможности использования объекта по вине Арендодателя Арендатор вправе требовать продления Договора на соответствующий срок.
Ответственность Арендатора:
1) в случае просрочки арендного платежа Арендатор выплачивает пеню в размере 0,2% от неуплаченной суммы за каждый день просрочки в местный бюджет;
2) в случае неуплаты два раза подряд Арендатором арендного платежа Арендодатель вправе расторгнуть настоящий Договор в одностороннем порядке;
3) в случае нарушения Арендатором условий Договора, указанных в п.2.3. (п.п. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) Арендодатель вправе досрочно расторгнуть настоящий Договор в одностороннем порядке без возмещения арендной платы за неиспользованный срок.
Каждая из сторон несет полную материальную ответственность за ущерб, нанесенный второй стороне.
Уплата штрафных санкций не освобождает стороны от выполнения своих договорных обязательств.
4. Особые условия
4.1. Арендная плата за календарный месяц, в котором был заключен настоящий Договор, перечисляется в течение 10 дней с момента его заключения; последующие платежи производятся в соответствии с п.2.3. (п.п.3).
4.2. Настоящий Договор должен быть зарегистрирован в отделе финансов города (района).
4.3. Если Арендатором является государственное учреждение или ГККП, выполняющий государственный заказ, Договор вступает в силу и становится обязательным для сторон с момента регистрации в органах Казначейства.
4.4. Настоящий Договор может быть досрочно расторгнут любой из сторон, но не ранее, чем через месяц после письменного уведомления об этом второй стороны (кроме случаев, указанных в п. 3.2. (п.п.2).
4.5. Договор, заключенный на срок свыше одного года, подлежит государственной регистрации. Регистрация Договора осуществляется за счет Арендатора.
4.6. Коммунальное юридическое лицо (балансодержатель), на балансе которого находится объект государственного коммунального имущества осуществляет контроль за соблюдением целевого назначения объекта и его сохранностью.
4.7. Земельный участок оформляется Арендатором в уполномоченном органе по земельным отношениям в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
5. Прочие условия
5.1. Все споры, неурегулированные в настоящем Договоре, разрешаются в установленном законом порядке.
5.2. Изменения и дополнения к настоящему Договору имеют юридическую силу только после письменного подписания их обеими сторонами и регистрации в отделе финансов города (района).

5.3. Осы Шарт үш данада жасалып, бір данасы - Жалға берушіге, екінші данасы - Жалға алушыға, үшінші данасы - объектіні баланс ұстаушыға берілген.
6. Тараптардың заңды деректемелері
Жалға беруші:
_________________________
_________________________
мекенжайы:
_________________________
_________________________
БСК _____________________
СТН _____________________
Басшы
__________ __________
(қолы) (ТАӘ)
м.о.
Жалға алушы:
__________________________________________________________мекенжайы:
_____________________________
ДСК_________________________
БСК_________________________
СТН_________________________
Басшы
__________ __________
(қолы) (ТАӘ)
м.о.
Келісілді
Баланс ұстаушы: _______________
Басшы
____________ ___________
(қолы) (ТАӘ)
м.о.

5.3. Настоящий договор составлен в трех экземплярах, один экземпляр - Арендодателю, второй экземпляр - Арендатору, третий экземпляр - балансодержателю объекта.
6. Юридические реквизиты сторон
Арендодатель:____________
_________________________
________________________
адрес:__________________
________________________
Арендатор:_______________
_________________________
_________________________
адрес:___________________
_________________________
ИИК ____________________
в ______________________
БИК ____________________
РНН ____________________
Руководитель
_________   ____________
(подпись)      (Ф.И.О.)
м.п.
ИИК _____________________
в _______________________
БИК _____________________
РНН _____________________.
Руководитель
_________   _____________
(подпись)      (Ф.И.О.)
м.п.
Согласовано
Балансодержатель:
_______ ________________
Руководитель
_________   ____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
м.п.