Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 201 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 маусымда № 9-1-129 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 77 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 06.10.2016 № 77 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімінің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына" деген сөз "мөлшерлемелеріне" деген сөзбен ауыстырылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 13.08.2015 № 346 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына , "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес және бекітілген Қостанай қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының негізінде Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері белгіленсін, қосымшаға сәйкес (қоса беріліп отыр).
2. "Жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттерімен Қостанай қаласының аумағын аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 22 сәуірдегі № 140 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 9-1-5, 2005 жылғы 29 сәуірдегі "Қостанай" газеті, бұрын "Жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттерімен Қостанай қаласының аумағын аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 22 сәуірдегі № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 27 қыркүйектегі № 297 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 9-1-59, 2006 жылғы 16 қарашадағы № 130 "Қостанай" газеті).

Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 201. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 2 июня 2009 года № 9-1-129. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 6 октября 2016 года № 77
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 06.10.2016 № 77 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и на основании утвержденной Схемы зонирования земель города Костаная, Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога, согласно приложения (прилагается).
2. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Схемы зонирования территории города Костаная с поправочными коэффициентами к базовой ставке земельного налога" от 22 апреля 2005 года № 140 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-5, от 29 апреля 2005 года газета "Костанай", ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 27 сентября 2006 года № 297 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 22 апреля 2005 года № 140 "Об утверждении Схемы зонирования территории города Костаная с поправочными коэффициентами к базовой ставке земельного налога", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-59, от 16 ноября 2006 года газета "Костанай" № 130).

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 4 сайлау
округі бойынша депутаты
А. Айдосов
Қалалық мәслихат хатшысы С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі Салық
комитеті Қостанай облысының
Қостанай қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Ж. Нұржанов
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 сәуірдегі
№ 201 шешіміне қосымша
Жер салығының базалық
мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 13.08.2015 № 346 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық
мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 4
А. Айдосов
Секретарь городского Маслихата С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Костанаю Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________ Ж. Нуржанов
Приложение
к решению маслихата
от 21 апреля 2009 года
№ 201
Поправочные коэффициенты
к базовым ставкам земельного налога
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
к базовым ставкам земельного налога
1