Әкімдіктің 2007 жылғы 22 қарашадағы № 1587 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 649 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 шілдеде № 9-2-139 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 21.02.2011 № 141 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7, 19-баптарының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңың іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысының негізінде, Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 9243, Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Кәсiби даярлау, бiлiктiлiктi арттыру және қайта даярлауға жiберiлген жұмыссыздарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы" 2007 жылғы 22 қарашадағы № 1587 (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 9-2-92, 2008 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған, әкімдіктің 2008 жылғы 1 шілдедегі № 998 "Әкімдіктің 2007 жылғы 22 қарашадағы № 1587 "Кәсiби даярлау, бiлiктiлiктi арттыру және қайта даярлауға жiберiлген жұмыссыздарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысымен өзгерістер енгізілді, Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 9-2-112, 2008 жылғы 19 тамызда "Рудненский рабочий" газетінде № 85 болып жарияланған, әкімдіктің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 368 "Әкімдіктің 2007 жылғы 22 қарашадағы № 1587 "Кәсiби даярлау, бiлiктiлiктi арттыру және қайта даярлауға жiберiлген жұмыссыздарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 9-2-133, 2009 жылғы 15 мамырда "Рудненский рабочий" газетінде № 19 болып жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының атауы мына редакцияда жазылсын:
"Кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға жіберілген табысы аз адамдар қатарындағы жұмыспен қамтылғандарға және жеті жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын адамдарға, сондай-ақ жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы";
1-тармақта "кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға жіберілген жұмыссыздарға" сөздері "аз қамтылғандар қатарындағы жұмыспен қамтылғандарға және жеті жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын адамдарға, сондай-ақ кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға жіберілген жұмыссыздарға" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата от 22 ноября 2007 года № 1587 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 мая 2009 года № 649. Зарегистрировано управлением юстиции города Рудного Костанайской области 1 июля 2009 года № 9-2-139. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.02.2011 № 141.
Примечание РЦРИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании статей 5, 7, 19 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9243, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку" от 22 ноября 2007 года № 1587 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-92, опубликовано 4 января 2008 года в газете "Рудненский рабочий", внесены изменения постановлением акимата от 1 июля 2008 года № 998 "О внесении изменения в постановление акимата от 22 ноября 2007 года № 1587 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-112, опубликовано 19 августа 2008 года в газете "Рудненский рабочий" № 85, постановлением акимата от 27 марта 2009 года № 368 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 22 ноября 2007 года № 1587 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-133, опубликовано 15 мая 2009 года в газете Рудненский рабочий № 19) следующие изменения:
заголовок вышеуказанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об оказании социальной помощи занятым и лицам, занятым уходом за детьми в возрасте до семи лет, из числа малообеспеченных, а также безработным, направленным на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации";
в пункте 1 слова "безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку" заменить словами "занятым и лицам, занятым уходом за детьми в возрасте до семи лет, из числа малообеспеченных, а также безработным, направленным на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Н. Денинг

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Н. Денинг