2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 қарашадағы № 1315 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда № 9-2-148 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5) тармақшасы, 20-бабының 5-тармағының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 67,  8-тармақтарыныңнегізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың, толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған жұмыскерлердің еңбегіне ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру көзі Рудный қаласының қалалық бюджеті болып белгіленсін.
2-1. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне делдалдық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджеті қаражатынан өтелетіні белгіленсін.
Ескерту. Қаулы 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай  облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2010.06.21 № 639 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде көрсетілген ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және көлік бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері қосымшаға сәйкес тізбеде белгіленген кәсіпорындар көрсететін жұмыстар мен қызметтерге төлеу кезінде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін ескерсін.
5. Әкімдіктің 2009 жылғы 21 қазандағы № 1253 "2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы жойылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2010 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 1315. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 23 декабря 2009 года № 9-2-148
На основании подпункта 5) статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктов 6, 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы общественных работ, размеры оплаты труда безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах.
2. Определить источником финансирования общественных работ городской бюджет города Рудного.
2-1. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать из средств местного бюджета.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2-1 в соответствии с постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.06.2010 № 639 (порядок введения в действие см. в пункте 4).
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
4. Администраторам бюджетных программ жилищно-коммунального хозяйства и транспорта учитывать виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых предприятиями, определенными в перечне согласно приложению.
5. Отменить постановление акимата от 21 октября 2009 года № 1253 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2010 году".
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.

7. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер Департаменті Рудный
қаласының ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
В. Башков
"Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің
Қостанай облысы бойынша басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
К. Бекмағамбетов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Зикеев
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты
жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі
комитетінің Қостанай облысының соттар
әкімшісі" мемлекеттік мекемесінің
сот әкімшісі
Е. Даржибаев
"Қостанай облысының мемлекеттік
мұрағаты" "Рудный қалалық мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
филиалының директоры
Қ. Тілеуова
Рудный қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 25 қарашадағы
№ 1315 қаулысымен бекітілді
Ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қоғамдық
жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың, толық емес
жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған
жұмыскерлердің еңбегіне ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2010.06.21 № 639 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз); 2010.07.27 № 733 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
Кәсіпорындардың
атауы
Жұмыстардың
түрлері
Жұмыс-
тардың
көлемдері
Жалақы
төлеу
1
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Горняцк
поселкесі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
252
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
2
"Қашар поселкесі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
252
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
3
"Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы соты
жанындағы сот
әкімшілігі
жөніндегі
комитетінің
Қостанай
облысының
соттар
әкімшісі"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
1260
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
4
"Қазақстан
Республикасы
Қаржы
министрлігінің
Салық комитеті
Қостанай облысы
бойынша салық
департаментінің
Рудный қаласы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
және
халықпен
жұмыс
істеуде
күнделікті
көмек
көрсету
1260
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
5
"Қостанай облысы
Рудный қаласының
қорғаныс істері
жөніндегі
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде,
әскери
қызметін
атқару үшін
азаматтарды
шақыру
бойынша
шақыру
қағаздарды
ресімдеуде
және
жеткізуде
күнделікті
көмек
көрсету

7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Н. Денинг
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города
Рудного Департамента внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
________________ В. Башков
Начальник государственного учреждения
"Управление Комитета уголовно-
-исполнительной системы по Костанайской
области"
________________ К. Бикмагамбетов
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________ Е. Зикеев
Администратор судов государственного
учреждения "Администратор судов
Костанайской области комитета по
судебному администрированию при
Верховном Суде Республики Казахстан"
_______________ Е. Даржибаев
Заведующий филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" "Рудненский
городской государственный архив"
________________ К. Тлеуова
Утвержден
постановлением акимата
города Рудного
от 25 ноября 2009 года № 1315
Перечень организаций, виды,
объемы общественных работ, размеры оплаты труда
безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.06.2010 № 639 (порядок введения в действие см. в пункте 4); от 27.07.2010 № 733 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ
Оплата труда
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка
Горняцкий"
акимата города
Рудного
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов
252
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка Качар"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов
252
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
3
Государственное
учреждение
"Администратор
судов
Костанайской
области
Комитета по
судебному
администрированию при
Верховном Суде
Республики
Казахстан"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов
1260
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
4
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
городу Рудному
Налогового
департамента по
Костанайской
области
Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов и
работе с
населением
1260
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
5
Государственное
учреждение
"Отдел по делам
обороны города
Рудный
Костанайской
области"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов,
оформлении и
доставке
повесток по
призыву
граждан для
прохождения
воинской
службы

1008
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
6
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай облысы
Ішкі істер
департаменті
Рудный қаласының
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
және
халықпен
жұмыс
істеуде
күнделікті
көмек
көрсету
2520
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
7
"Қостанай облысы
бойынша
Қылмыстық-атқару
жүйесі
комитетінің
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
және
халықпен
жұмыс
істеуде
күнделікті
көмек
көрсету
252
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
8
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Қостанай облысы
Әділет
департаментінің
Рудный қаласының
әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
және
халықпен
жұмыс
істеуде
күнделікті
көмек
көрсету
2470
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
9
"Қостанай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
"Рудный қалалық
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесінің
филиалы
Құжаттарды
өңдеу және
сақтау
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
246
адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5
мөлшері
10
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Қалалық
мәдениет
және демалыс
саябағы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Қалалық
мәдениет және
демалыс
саябағын
күнделікті
жинауда және
абаттандыру
да
күнделікті
көмек
көрсету
1500
адамкүн
Ең аз
жалақының
2 мөлшері
11
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Зеленстрой"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Рудный
қаласының
аумағын
көгалдандыру
бойынша
жұмыстарда
күнделікті
көмек
көрсету
3950
адамкүн
Ең аз
жалақының
2 мөлшері
12
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Рахат"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Рудный
қаласы
көшелерінің
жүргінші
жолын
бойлайтын
жиектерін
үнемі қолмен
тазарту
Рудный
қаласының
аумағын
күнделікті
жинауда және
абаттандыру
да көмек
көрсету
10080
адамкүн
10080
адамкүн
Ең аз
жалақының
2 мөлшері
Ең аз
жалақының
2 мөлшері
13
"Качарец" пәтер
иелері тұтынушы
кооперативі
Қашар
поселкесінің
аумағын
күнделікті
жинауда және
абаттандыру
да көмек
көрсету
2520
адамкүн
Ең аз
жалақының
2 мөлшері
14
"Рудный қаласы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
(мемлекеттік
орган)
Әртүрлі
құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
85 адамкүн
Ең аз
жалақының
1,5 мөлшері

1008
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
6
Государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов и
работе с
населением
2520
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
7
Государственное
учреждение
"Управление
Комитета
уголовно-исполнительной
системы по
Костанайской
области"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
документов
252
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
8
Государственное
учреждение
"Управление
юстиции города
Рудного
Департамента
юстиции
Костанайской
области
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов и
работе с
населением
2470
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
9
Филиал государственного
учреждения
"Государственный архив
Костанайской
области"
"Рудненский
городской
государственный
архив"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке и
хранению
документации
246
человеко-
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
10
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Городской парк
культуры и
отдыха" акимата
города Рудного
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоустройстве
городского
парка
культуры и
отдыха
1500
человеко-
дней
2
минимальных
размера
заработной
платы
11
Государственное
коммунальное
предприятие
"Зеленстрой"
акимата города
Рудного
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению
территории
города
Рудного
3950
человеко-
дней
2
минимальных
размера
заработной
платы
12
Государственное
коммунальное
предприятие
"Рахат" акимата
города Рудного
Регулярная
ручная
очистка
бордюр вдоль
проезжей
части улиц
города
Рудного
Ежедневная
помощь в
уборке и благоустройстве
территории
города
Рудного
10080
человеко-
дней
10080
человеко-
дней
2
минимальных
размера
заработной
платы
2
минимальных
размера
заработной
платы
13
Потребительский
кооператив
собственников
квартир
"Качарец"
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоустрой-
стве поселка
Качар
2520
человеко-
дней
2
минимальных
размера
заработной
платы
14
Государственное учреждение
(государственный орган)
"Аппарат акима
города
Рудного"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ по
обработке
различных
документов
85
человеко
дней
1,5
минимальных
размера
заработной
платы