Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 маусымда № 9-4-144 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.01.2013 № 86 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Базарлардың аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, Лисаков қаласының базарларында тауарлар өткізу жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.09.22 № 369 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Қызметі дүркін-дүркін сипатта болып, қызметтің мынадай түрлерін жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны белгіленсін:
сату (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағандарда):
тұқым, сондай-ақ, отырғызылатын материал (екпелер, көшет) – 50 теңге;
қосалқы ауыл шаруашылығы, бағбандық, бақшашылық және саяжай учаскелерінің өнімдері – 25 теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009.07.24 № 220 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараныз); 2009.10.02 № 241 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараныз); 2010.09.22 № 369 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес біржолғы талондардың құнын белгілеу мәселелері бойынша мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы,
қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы             М. Ұржанов
Мәслихаттың
2009 жылғы 5 мамырдағы
№ 202 шешіміне 1-қосымша
Базарлардың аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық
үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, Лисаков қаласының базарларында тауарлар
өткізу жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан
Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер
мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 5 мая 2009 года № 202. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 1 июня 2009 года № 9-4-144. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 января 2013 года № 86
Сноска.  Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.01.2013 № 86.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров на рынках города Лисаковска, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынков, согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.09.2010 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, осуществляющих следующие виды деятельности:
реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):
семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада) – 50 тенге;
продукты подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков – 25 тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24.07.2009 № 220 (порядок введения в действие см. п.2); от 02.10.2009 № 241 (порядок введения в действие см. п.2); от 22.09.2010 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата по вопросам установления стоимости разовых талонов согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по городу Лисаковску"                       М. Уржанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 мая 2009 года № 202
Стоимость разовых талонов для граждан Республики
Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность
по реализации товаров на рынках города Лисаковска,
за исключением реализации в киосках, стационарных
помещениях (изолированных блоках) на территории рынков

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.09.22 № 369 (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
Базардың атауы,
орналасқан жері
Қызметтің түрі
Объектінің
алаңы
Біржолғы
талонның
құны
(теңге)
1
2
3
4
5
1.
Екінші шағын
ауданындағы 2
санатты "Довлан"
базары
Азық-түлік
тауарларын сату
Бір сауда
орны
140
2.
Екінші шағын
ауданындағы 2
санатты "Довлан"
базары
Азық-түлік емес
тауарларын сату
Бір сауда
орны
110
3.
Бірінші шағын
ауданындағы 3
санатты
азық-түлік емес
шағын базары
Шаруашылық
тауарларын,
автомобилдік
қосалқы
бөлшектерін
сату
Бір сауда
орны
25
4.
Бесінші шағын
ауданындағы 3
санатты әмбебап
шағын базары
Азық-түлік және
азық-түлік емес
тауарларын сату
Бір сауда
орны
25
5.
Алтыншы шағын
ауданындағы 3
санатты "Сауда
үйі" әмбебап
базары
Азық-түлік
тауарларын сату
Бір сауда
орны
140
6.
Алтыншы шағын
ауданындағы 3
санатты "Сауда
үйі" әмбебап
базары
Азық-түлік емес
тауарларын сату
Бір сауда
орны
110
Мәслихаттың
2009 жылғы 5 мамырдағы
№ 202 шешіміне 2-қосымша
Біржолғы талондардың құнын белгілеу
мәселелері бойынша мәслихаттың кейбір күші
жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "Лисаков қаласының базарларындағы сатушылар үшін біржолғы талондардың құнын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1217 болып тіркелген, 2002 жылғы 22 ақпанда № 8 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) 2002 жылғы 7 қаңтардағы № 180 мәслихаттың шешімі.
2. "Лисаков қаласының базарларындағы сатушылар үшін біржолғы талондардың құнын бекіту туралы" 2002 жылғы 7 қаңтардағы № 180 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1560 болып тіркелген, 2002 жылғы 14 маусымда № 24 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) 2002 жылғы 23 мамырдағы № 212 мәслихаттың шешімі.
3. "4 шағын аудандағы шағын базарда сатушылар үшін біржолғы талондардың құнын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1789 болып тіркелген, 2002 жылғы 17 қазанда № 42 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 232 мәслихаттың шешімі.
4. "Лисаков қаласының базарларындағы сатушылар үшін біржолғы талондардың құнын бекіту туралы" 2002 жылғы 7 қаңтардағы № 180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (мемлекеттік тіркеу нөмірі 1217)" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2196 болып тіркелген, 2003 жылғы 15 мамырда № 20 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) 2003 жылғы 16 сәуірдегі № 261 мәслихаттың шешімі.

Сноска. Приложения 1 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.09.2010 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование,
место
расположения
рынка
Вид
деятельности
Площадь
объекта
Стоимость
разового
талона
(тенге)
1
2
3
4
5
1.
Рынок "Довлан" 2
категории во
втором
микрорайоне
Реализация
продовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
140
2.
Рынок "Довлан" 2
категории во
втором
микрорайоне
Реализация
непродовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
110
3.
Непродовольст-
венный
мини-рынок 3
категории в
первом
микрорайоне
Реализация
хозяйственных
товаров,
автомобильных
запасных
частей
Одно
торговое
место
25
4.
Универсальный
мини-рынок 3
категории в
пятом
микрорайоне
Реализация
продовольст-
венных и
непродовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
25
5.
Универсальный
рынок "Сауда
үйі" 3 категории
в шестом
микрорайоне
Реализация
продовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
140
6.
Универсальный
рынок "Сауда
үйі" 3 категории
в шестом
микрорайоне
Реализация
непродовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
110
Приложение 2
к решению маслихата
от 5 мая 2009 года № 202
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата
по вопросам установления стоимости разовых талонов
1. Решение маслихата от 7 января 2002 года № 180 "Об утверждении стоимости разовых талонов для торгующих на рынках города Лисаковска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1217, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 22 февраля 2002 года № 8).
2. Решение маслихата от 23 мая 2002 года № 212 "О внесении дополнений в решение от 7 января 2002 года № 180 "Об утверждении стоимости разовых талонов для торгующих на рынках города Лисаковска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1560, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 14 июня 2002 года № 24).
3. Решение маслихата от 20 сентября 2002 года № 232 "Об утверждении стоимости разовых талонов для торгующих на мини-рынке 4 микрорайона" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1789, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 17 октября 2002 года № 42).
4. Решение маслихата от 16 апреля 2003 года № 261 "О внесении изменений в решение от 7 января 2002 года № 180 "Об утверждении стоимости разовых талонов для торгующих на рынках города Лисаковска" (номер государственной регистрации 1217)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2196, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 15 мая 2003 года № 20).

5. "Үшінші шағын аудандағы шағын-базарда сатушылар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-20 болып тіркелген, 2005 жылғы 18 тамызда № 33 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) 2005 жылғы 11 шілдедегі № 169 мәслихаттың шешімі.

5. Решение маслихата от 11 июля 2005 года № 169 "Об установлении стоимости разовых талонов для торгующих на мини-рынке третьего микрорайона" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-20, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 18 августа 2005 года № 33).