"Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 22 маусымдағы № 207 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 шілдеде № 9-4-146 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.01.2013 № 86 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 мәслихаттың шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-144 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 маусымда № 23 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілісін:
жоғарыда аталған шешімге 1-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"3.
Бірінші шағын
ауданындағы
азық-түлік емес
шағын базары
Шаруашылық
тауарларын,
қосалқы
бөлшектерді сату
Бір сауда
орны
25".
2. Осы шешім оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ М.Уржанов

О внесении изменения в решение от 5 мая 2009 года № 202 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22 июня 2009 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 1 июля 2009 года № 9-4-146. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 января 2013 года № 86
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.01.2013 № 86.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 5 мая 2009 года № 202 "Об установлении стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-144, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 4 июня 2009 года № 23) следующее изменение:
в приложении 1 к вышеназванному решению:
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"3.
Непродовольственный
мини-рынок в первом
микрорайоне
Реализация
хозяйственных
товаров,
запасных
частей
Одно
торговое
место
25".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Лисаковску"
_________________ М. Уржанов