Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін, сондай-ақ базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 137 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 мамырда № 9-11-91 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.01.2013 № 97 шешімімен (қол қойылған сәтінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауында және бүкіл мәтін бойынша "жеке тұлғалар" сөздері "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" сөздерімен ауыстырылсын - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011.02.11 № 273 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабының 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметi дүркін-дүркін сипатта болатын жеке тұлғалар үшін, сондай-ақ базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бiржолғы талондардың құны белгіленсін (қосымшаға сәйкес).
2. Мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы № 220 "Қызметi ара-тұра сипатта болатын жеке тұлғалар және базарда тауарларды сатуды жүзеге асыратын тұлғалар үшін бiржолғы талондардың құнын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оларды алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезекті
сессиясының төрайымы
С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 137 шешіміне қосымша
Қызметi дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан
Республикасының азаматтары, оралмандар үшін, сондай-ақ базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау,
қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді
жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының
азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен
заңды тұлғалар үшін бiржолғы талондардың құны
Қызмет түрінің атауы
Құны
(теңге)
1.
Сату (стационарлық үй-жайда жүзеге
асырылатын қызметтерді қоспағанда):
Газеттер мен журналдарды

Об установлении стоимости разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность, которых носит эпизодический характер, а так же для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 137. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 6 мая 2009 года № 9-11-91. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 4 января 2013 года № 97
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.01.2013 № 97 (вступает в силу со дня принятия).
Сноска. В наименовании и по всему тексту слова "физических лиц" заменены словами "граждан Республики Казахстан, оралманов" - решением маслихата Камыстинского района Костанайской области 11.02.2011 № 273 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6 пункта 1 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность, которых носит эпизодический характер, а так же для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках (согласно приложения).
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 21 декабря 2006 года № 220 "Об утверждении стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер и лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынке".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата
С. Кстаубаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к решению маслихата
от 22 апреля 2009 года
№ 137
Стоимость разовых талонов для граждан
Республики Казахстан, оралманов, деятельность,
которых носит эпизодический характер, а так же
для граждан Республики Казахстан, оралманов,
индивидуальных предпринимателей и юридических
лиц, осуществляющих деятельность по реализации
товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках
Наименование
вида деятельности
Стоимость
(тенге)
1.
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемых
в стационарных помещениях):
Газет и журналов