Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 18 "Халықтың нысаналы топтарын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 142 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 мамырда № 9-12-114 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010.03.01 № 63 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 5 және 7 бабтарының 2 тармағына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларды белгілеу мақсатында, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың нысаналы топтарын бекіту туралы" Қарабалық ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 18 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 9-12-92 нөмірі, аудандық "Айна" газетінің 2009 жылғы 20 ақпандағы 3 ақпараттық бюллетенінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"15) жұмыс берушінің жабуына, жұмысшылардың санын немесе штатын қысқартуына байланысты жұмыстан босатылғандар";
"16) толық емес жұмыс уақыты тәртіпте жұмыспен қамтылған тұлғалар".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. А. Исенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                       Б. Кәкімжанов

О внесении дополнений в постановление акимата района от 19 января 2009 года № 18 "Об утверждении целевых групп населения"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 13 мая 2009 года № 142. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 13 мая 2009 года № 9-12-114. Утратил силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 1 марта 2010 года № 63
Сноска. Утратил силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 01.03.2010 года № 63.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 5 и 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года и в целях установления дополнительных мер по социальной защите целевых групп населения, акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района "Об утверждении целевых групп населения" от 19 января 2009 года № 18 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-92, опубликовано 20 февраля 2009 года в информационном бюллетене районной газеты "Айна") следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 15), 16) следующего содержания:
"15) высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя, сокращением численности или штата работников";
"16) лица, занятые в режиме не полного рабочего времени".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М.А.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима района                         Б. Хакимжанов