Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 16 "Қарабалық аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін жүзеге асыру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 242 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қазанда № 9-12-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 56 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31 бабы 1-тармағының 1-3)14) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңның 14 бабының 4-тармағына1516 бабына, Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 106 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету Стандартын бекіту туралы", 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 107 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету Регламентін бекіту туралы" қаулыларына, Қарабалық аудандық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 16 "Қарабалық аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін жүзеге асыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестірінде № 9-12-91 нөмірінде тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпандағы "Айна" газетінде жарияланған, бұрын аудан әкімдігінің 2009 жылғы 2 наурыздағы № 49 "Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 16 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін жүзеге асыру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысымен, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестірінде № 9-12-106 нөмірінде тіркелген, 2009 жылғы 20 тамыздағы № 33 "Айна" газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Мүгедектерге көрсетілетін әлеуметтік көмектің қосымша түрі, оның ішінде Қазақстан Республикасының білім беру мекемелерінде техникалық және кәсіби, ортадан кейінгі және жоғары білім алатын мүгедек-балаларға білім беру қызметін көрсету шартының негізінде оқудың нақты құнының толық мөлшерінде".

О внесении дополнения в постановление акимата района от 19 января 2009 года № 16 "О реализации решения Карабалыкского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 7 сентября 2009 года № 242. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 5 октября 2009 года № 9-12-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктами 1-3)14) пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 14, статьей 15статьей 16 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республики Казахстан", постановлениями акимата Костанайской области от 30 января 2008 года № 106 "Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", от 30 января 2008 года № 107 "Об утверждении Регламента оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", решением Карабалыкского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района "О реализации решения районного маслихата" от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год" от 19 января 2009 года № 16 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-12-91 опубликовано 12 февраля 2009 года в районной газете "Айна", ранее внесено дополнение постановлением акимата района от 2 марта 2009 года № 49 "О внесении дополнения в постановления акимата района от 19 января 2009 года № 16 "О реализации решения районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год", зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-12-106, опубликовано 20 августа 2009 года в районной газете "Айна" № 33) следующие дополнение:
пункт 1 дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"дополнительный вид социальной помощи инвалидам, в том числе детям-инвалидам, приобретающим техническое и профессиональное, послесреднее и высшее образование в учебных заведениях Республики Казахстан в полном объеме фактической стоимости обучения, на основании договора на оказание образовательных услуг".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. А. Исенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданының әкімі                  Ф. Филиппов

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Исенбаева.
3. Данное постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Аким Карабалыкского района                 Ф. Филиппов