Халықтың нысаналы топтарының Тізбесі туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 маусымдағы № 190 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 шілдеде № 9-17-80 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010.01.05 № 2 қаулысымен.
"Халықтың жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына, 7-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін халықтың нысаналы топтарына кіретін адамдардың Тізбесі бекітілсін (қосымша).
2. "Сарыкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын адамдарды жұмысқа орналастыру жөнінде шараларды көздесін.
3. "Халықтың нысаналы топтарының Тізбесін бекіту туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 25 қаңтардағы № 59 (2007 жылғы 6 наурыздағы нормативтік-құқықтық актілер тізілімінде 9-17-40 нөмірімен тіркелген, № 15 "Сарыкөл" газетінде 2007 жылдың 13 сәуірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.М. Дүтпаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ғабдулин
Әкiмдiгiнiң
2009 жылғы 25 маусымда
№ 190 қаулысымен
бекiтiлген
Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшiн халықтың нысаналы
топтарына кiретiн адамдардың
Тiзбесi
1. Табысы аз адамдар.
2. Жиырма бiр жасқа дейiнгi жастар.
3. Балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен
ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi
балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi,
көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген тәртiппен
асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет
етедi деп танылған адамдары бар азаматтар.
6. Зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты
зейнеткерлiкке шығуға екi жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi қатарынан босаған
адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу
орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Жұмыс берушi – заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс
берушi-жеке тұлғанын қызметiн тоқтатуына, қызметкерлер
санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан
босатылған адамдар жатады.

О Перечне целевых групп населения
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 25 июня 2009 года № 190. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 24 июля 2009 года № 9-17-80. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 5 января 2010 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.01.2010 № 2.
В соответствии со статьей 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень лиц, входящих в целевые группы населения для содействия занятости.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Сарыкольского района" предусмотреть меры по трудоустройству лиц, относящимся к целевым группам населения.
3. Считать утратившим силу постановление акимата Сарыкольского района от 25 января 2007 года № 59 "Об утверждении перечня целевых групп населения" (зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов 6 марта 2007 года № 9-17-40, опубликовано в газете Сарыколь" 13 апреля 2007 года № 15).
4. Контроль за исполнением настоящего постановление возложить на заместителя акима района Дутпаева С. М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района                   Н. Абдрахманов
Утверждено
постановлением акимата
от 25 июня 2009 года
№ 190
Перечень лиц,
входящих в целевые группы населения для содействия занятости
1.  Малообеспеченные.
2.  Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3.  Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся
без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4.  Одинокие, многодетные родители, воспитывающие
несовершеннолетних детей.
5.  Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке,
установленном законодательством Республики Казахстан,
признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или
надзоре.
6.  Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на
пенсию по возрасту).
7.  Инвалиды.
8.  Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики
Казахстан.
9.  Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или)
принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя –
юридического лица либо прекращением деятельности
работодателя – физического лица, сокращением численности
или штата работников.