Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 155 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 ақпанда № 9-18-80 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 278 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.04.2015 № 278 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.09.2014 № 231 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009.09.24 № 211 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.09.2014 № 231 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін есебінен азаматтық қызметкерлердің мамандықтар, жиырма бес пайызға көтеру үшін лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерге білім, мәдениет лауазымдарының тізімін қалыптастыру туралы" Таран аудандық мәслихатының 2007 жылдың 21 желтоқсандағы № 35 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі 9-18-57, 2008 жылдың 31 қаңтардағы № 5 "Шамшырақ" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он үшінші, кезекті
сессиясының төрағасы                       Б. Бердалинов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ж. Шинкин

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 29 января 2009 года № 155. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 26 февраля 2009 года № 9-18-80. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 апреля 2015 года № 278
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.04.2015 № 278 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.09.2014 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 24.09.2009 № 211 (порядок введения в действие см. п.2).
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.09.2014 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Тарановского районного маслихата "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности" от 21 декабря 2007 года № 35 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-57, 31 января 2008 года опубликовано в газете "Маяк" № 5).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель тринадцатой,
очередной сессии                           Б. Бердалинов
Секретарь
районного маслихата                        Ж. Шинкин