Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 24 ақпандағы № 39 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда № 9-19-91 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 29.01.2015 № 20 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Қылмыстық Кодексінің 42 бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыруға үшін қоғамдық жұмыс түрлері анықталсын (қосымша).
2. Қостанай облысы бойынша қылмыстық-орындаушы жүйенің Комитет басқармасының Ұзынкөл ауданының қылмыстық атқару инспекциясының бас инспекторы – бас маманына (келісім бойынша) қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартылып сотталғандарға бақылау жасауды жүзеге асыруға ұсыныс берілсін.
3. алынып тасталды Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010.06.14 № 208 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімінің орынбасары Н.К. Қабылдинға жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 03.02.2014 № 12 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданның әкімі                             А. Сейфуллин
Ұзынкөл ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 27 ақпандағы № 39
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартылып
сотталған тұлғаларды жұмысқа орналастыруға
арналған қоғамдық жұмыстардың тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009.09.29 № 218 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 03.02.2014 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
т/т
Жұмыстардың түрлері
1.
алынып тасталды 2009.09.29 № 218 қаулысымен.
2.
Аудан аумағын қандай болса да арнайы дайындықты талап етпейтін көгалдандыруға және жинау:
Жолды, автокөлік аялдамаларын, мұздан, қардан
тазарту, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау;
жолдардан қоқысты, шаңды, ласты қолмен жинау,
тасымалдау (көлікке тиеу, түсіру) тазалық жасау;
алдын ала тазалау және ақбалшық езіп дайындау
арқылы жол жиегінің тастарын ақтау-сырлау;
газондарды үнемі қоқыстан тазарту; су бұрғыш
каналдарын ластан, қоқыстан тазарту, бұтақшаларды
шырпуға; урнаны үнемі қоқыстан тазарту; бұталарды
қолдап шырпу және сиректету; ағаштардың қурап
қалған бұтақшаларын шырпу; ағаштардың құрғақ
бұтақшаларын шырпу; газондарды қолдап ору; аудан
алаңын үнемі тазалау; парктер аумағының қоқысын
қолдап көлікке тиеу арқылы жинау; жол жиегін,
баспалдақтарды сыпыру, әк таспен ақтау; су тоғаны
баурайларын қоқыстан, ластан тазалау, өскен
бұталарды кесу; кіші нысандағы: төбешіктерді,
отырғыштарды майлы сырлау.
3.
Аудан орталығын, ауылдық округтер мен ауылдар аумағын қандай да бір арнайы дайындықты талап етпейтін жинау мен көгалдандыруға көмек көрсету: қоқыс жинау; ағаштардың бұтақшаларын қырқу; ағаштардың жас бұтақшаларын қырқу; гүл орындарын дайындау; аумақтарды жусаннан, қурайдан маусымдық жинау; ағаш-көшеттерді, бұталарды отырғызу.

Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 27 февраля 2009 года № 39. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 19 марта 2009 года № 9-19-91. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29 января 2015 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29.01.2015 № 20.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам (приложение).
2. Рекомендовать старшему специалисту – старшему инспектору уголовно–исполнительной инспекции Узункольского района Управления Комитета уголовно–исполнительной системы по Костанайской области (по согласованию) осуществлять надзор за лицами, осужденными к наказанию в виде привлечения к общественным работам.
3. исключен постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14.06.2010 № 208 (порядок введения в действие см. п.2).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Узункольского района Кабылдина Н.К.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления акимата Узункольского района Костанайской области от 03.02.2014 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Сейфуллин
Приложение
к постановлению акимата
Узункольского района
от 27 февраля 2009 года № 39
Перечень видов общественных работ
для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию
в виде привлечения к общественным работам
Сноска. Приложение с изменениями, внесенным постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29.09.2009 № 218 (порядок введения в действие см. п.2).
п/п
Виды работ
1.
исключена постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29.09.2009 № 218 (порядок введения в действие см. п.2).
2.
Помощь в уборке и озеленении территории района, не требующая какой – либо специальной подготовки:
очистка вручную пешеходных переходов, тротуаров,
автобусных остановок от снега, льда, мусора;
регулярная очистка дорог от пыли, грязи, вручную, с
вывозкой мусора (погрузка, разгрузка транспорта);
известковая окраска-побелка бордюрных камней с
предварительной очисткой и приготовлением
известкового раствора; регулярная очистка газонов
от мусора; очистка водоотводных канав от грязи,
мусора, поросли кустарников; регулярная очистка урн
от мусора; прореживание и обрезка кустарников
вручную; удаление поросли деревьев; вырезка сучьев
деревьев; выкашивание газонов вручную; регулярная
уборка районной площади; уборка мусора на
территории парков, с погрузкой вручную в
автотранспорт; подметание дорожек, известковая
окраска бордюров, ступеней; очистка склонов водоема
от мусора, грязи, вырезка поросли кустарника;
окраска малых форм: горки, качели, скамейки.
3.
Помощь в уборке и озеленении территории районного
центра, сельских округов и сел, не требующая какой – либо специальной подготовки: уборка мусора;
обрезка кустарников; удаление поросли деревьев;
устройство клумб; сезонная очистка территории от
полыни, бурьяна; посадка деревьев-саженцев,
кустарников.