Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1533/26 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 12-1-147 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі N 1619/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011.07.15 N 1619/23 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-134 тіркелген, 2009 жылғы 14 наурыздағы "Сарыарқа самалы" N 31 газетінде, 2009 жылғы 17 наурыздағы "Сарыарқа самалы" N 32 газетінде, 2009 жылғы 16 наурыздағы "Версия" N 10 газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
"Біржолғы әлеуметтік көмек" 3-тараудағы 20-тармақ мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
26) "ҰОС мүгедектері мен қатысушыларының тістерін протездеуге; көмек мөлшері 15000,0 (он бес мың) теңге; төлем ЗТМО мәліметтер базасына сәйкес жүзеге асырылады";
27) Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысушылардың тістерін протездеуге; көмек мөлшері 15000,0 (он бес мың) теңге; төлем ЗТМО мәліметтер базасына сәйкес жүзеге асырылады";
28) ЧАЭС апатының зардаптарын жоюға қатысқандардың тістерін протездеуге; көмек мөлшері 15000,0 (он бес мың) теңге; төлем ЗТМО мәліметтер базасына сәйкес жүзеге асырылады";
29) ҰОС мүгедектері мен қатысушылары 2010 жылға арналған "Ардагер-ветеран" газетіне жазылу үшін; көмек мөлшері 816,0 (сегіз жүз он алты) теңге;
төлем ЗТМО мәліметтер базасына сәйкес жүзеге асырылады."
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Жоламанов

О внесении дополнений в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 30 ноября 2009 года N 1533/26. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 20 декабря 2009 года N 12-1-147. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 июля 2011 года N 1619/23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15.07.2011 N 1619/23.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях социальной защиты граждан акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-134, опубликованное 14 марта 2009 года в газете "Сарыарқа самалы" N 31, 17 марта 2009 года в газете "Сарыарқа самалы" N 32, 16 марта 2009 года в газете "Версия" N 10) следующие дополнения:
в главе 3 "Единовременная социальная помощь" пункт 20 дополнить подпунктами следующего содержания:
"26) инвалиды и участники ВОВ на зубопротезирование; размер помощи 15000,0 (пятнадцать тысяч) тенге; выплата осуществляется согласно базе данных ГЦВП;
27) участники военных действий в Афганистане на зубопротезирование; размер помощи 15000,0 (пятнадцать тысяч) тенге; выплата осуществляется согласно базе данных ГЦВП;
28) участники ликвидации аварии на ЧАЭС на зубопротезирование; размер помощи 15000,0 (пятнадцать тысяч) тенге; выплата осуществляется согласно базе данных ГЦВП;
29) инвалиды и участники ВОВ для подписки на газету "Ардагер-ветеран" на 2010 год; размер помощи 816,0 (восемьсот шестнадцать) тенге;
выплата осуществляется согласно базе данных ГЦВП."
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Канафину А. М.
Аким города Павлодара                      Б. Жуламанов