2009 жылға кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері үшін бір жолғы талондар бағасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 113/15 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 сәуірде N 108 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 10 қаңтардағы N 1-07/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.01.10 N 1-07/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 428-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексін қолданысқа енгізу туралы" (Салық Кодексі) Заңының 36-бабының 6 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 26 қаңтарында Ақсу қаласы бойынша Салық басқармасымен жүргізілген бір күндік хронометраждық бақылау мен зерттеулердің ортақ мөлшерінің көрсеткіштері негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Об установлении стоимости разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности на 2009 год
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 31 марта 2009 года N 113/15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 20 апреля 2009 года за N 108. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 января 2010 года N 1-07/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10.01.2010 N 1-07/4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 428 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и на основании среднедневных данных хронометражных наблюдении и обследовании, проведенных налоговым управлением по г. Аксу 26 января 2009 года, городской маслихат РЕШИЛ:

1. Ақсу қаласының ІІ және ІІІ-ші санаттағы базарларында қызмет көрсетуші және тауар сатушы адамдарға біржолғы талондар бағасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қызметі эпизодты сипаттағы Ақсу қаласы мен ауылдық аймақтардың және Ақсу кентінің тұрғындары үшін қызметтің жеке түрлері бойынша бір мезгілгі талондар бағасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 14 желтоқсандағы "2006 жылға кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері үшін бір мезгілгі талондар бағасын белгілеу туралы" N 154/22 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Реестірінде N 12-2-22 болып тіркелген, 2006 жылдың 01.01 күні қалалық "Ақжол - Новый путь" газетінің 1 нөмірінде жарияланған), 2006 жылғы 2 ақпандағы "Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 14 желтоқсандағы "2006 жылға кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері үшін бір мезгілгі талондар бағасын белгілеу туралы" N 154/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Реестірінде N 12-2-29 болып тіркелген, 2006 жылдың 16.03 күні қалалық "Ақжол - Новый путь" газетінің 12 нөмірінде жарияланған) N 170/24 шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

1. Установить стоимость разовых талонов для лиц, осуществляющих реализацию товаров и оказывающих услуги на рынках II и ІІІ категории города Аксу, согласно приложения 1.
2. Установить стоимость разовых талонов по видам деятельности для лиц города Аксу, сельских округов и поселка Аксу, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложения 2.
3. Считать утратившими силу решения городского маслихата от 14 декабря 2005 года N 154/22 "Об установлении стоимости разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности на 2006 год", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-22, опубликованное в городской газете "Акжол - Новый путь" от 01.01.2006 года N 1), от 2 февраля 2006 года N 170/24 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 14 декабря 2005 года N 154/22 "Об установлении стоимости разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности на 2006 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-29, опубликованное в городской газете "Акжол - Новый путь" от 01.01.2006 года N 12).

4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күннен соң күшіне енеді.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктеледі.
Сессия төрағасы                            А. Титаренко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы
31 наурыздағы N 113/15 шешіміне
1 қосымша
N р/с
Қызмет түрлері
Біржолғы талондық ставкасы (теңге)
1.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        А. Титаренко
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 31 марта 2009 года N 113/15
N пп
Виды деятельности
Ставка 1-го разового талона (тенге)
1.