Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі (IV шақырылған кезекті XVI сессия) "Екібастұз қаласы бойынша кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеуге коммуналдық қызметтері мен өтемақыны пайдалану, тұрғын үйді күту бойынша табысы аз отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін беру Ережелері туралы" N 170/16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 шілдедегі N 186/17 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 тамызда N 12-3-240 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 21.08.2014 N 258/31 шешімімен
Ecкерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 21.08.2014 N 258/31 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына сәйкес және қала бюджеті қаражаты есебінен табысы аз отбасыларды (азаматтарды) қолдау мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі (ІІІ шақырылған ХІІІ сессия) "Екібастұз қаласы бойынша кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеуге коммуналдық қызметтері мен өтемақыны пайдалану, тұрғын үйді күту бойынша табысы аз отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін беру Ережелері туралы" (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-3-231 тіркелген, "Отарқа" газетінде 2009 жылғы 28 мамырдағы N 22, "Вести Екибастуза газетінде 2009 жылғы 28 мамырдағы N 22 жарияланған) N 170/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Ереженің 2-тарауының 2-тармағындағы 1-тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) ауқымды мөлшердегі зейнетақы алатын зейнеткерлер және жұмыс істейтін тұлғалар";
2) 2-тарауы 2-тармағының 2-тармақшасындағы 1 азатжолы алынып тасталсын.
2. Нақты шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихат
хатшысы
М. Базарбаев
Ғ. Балтабекова

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XVI сессия, IV созыв) от 25 апреля 2009 года N 170/16 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг и компенсации на ремонт общего имущества объекта кондоминиума по городу Экибастузу"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 27 июля 2009 года N 186/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 28 августа 2009 года N 12-3-240. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21.08.2014 N 258/31
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21.08.2014 N 258/31.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", в целях поддержки малообеспеченных семей (граждан) за счет бюджетных средств городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (XIII сессия, III созыв) "О Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг и компенсации на ремонт общего имущества объекта кондоминиума по городу Экибастузу" 25 апреля 2009 года N 170/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-231, опубликовано в газете "Отарқа" N 22 от 28 мая 2009 года, в газете "Вести Екибастуза" N 22 от 28 мая 2009 года) следующие изменения:
1) подпункт 1 пункта 2 раздела 2 Правил изложить в следующей редакции:
"1) пенсионеры с максимальным размером пенсии и работающие лица.";
2) абзац 1 подпункта 2 пункта 2 раздела 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь городского
маслихата
М. Базарбаев
Г. Балтабекова