"Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы "Ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Нұсқауды бекіту туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 228/8 қаулысы. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте N 12-6-77 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 103/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2010.04.01 N 103/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы "Ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Нұсқауды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 12-6-75 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 шілдедегі аудандық "Родные просторы" N 28 газетінде жарияланған) N 169/5 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Нұсқауында:
"2. Жекелеген әлеуметтік төлем алуға құқығы бар азаматтар санаты" бөлімінде:
8-тармақ:
26) тармақшада "кірісі" деген сөздің алдынан "орта есеппен жан басына шаққандағы" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 27) тармақшамен толықтырылсын:
"27) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар, сонымен қатар "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде есепте тұрған азаматтар,";
"3. Әлеуметтік төлем мөлшері" бөлімінде:
9-тармақ:
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"8) 8-тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – тамақтануы үшін 4 АЕК мөлшерінде және аудан шегінде жолақысына 1 АЕК мөлшерінде берілетін ай сайынғы материалдық көмек;";
11) тармақшада "растайтын құжаттар негізінде" деген сөздерден кейін ", бірақ 40 АЕК-нен артық емес;" деген сөздермен толықтырылсын;
12) тармақшада "растайтын құжаттар негізінде" деген сөздерден кейін", бірақ 40 АЕК-нен артық емес;" деген сөздермен толықтырылсын;
14) тармақшада "облыс орталығына бару және кері қайту" деген сөздер "Қазақстан Республикасының шегінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
24) тармақшада "15" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Железинского района от 15 июня 2009 года N 169/5 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 9 сентября 2009 года N 228/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 10 сентября 2009 года N 12-6-77. Утратило силу - постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 1 апреля 2010 года N 103/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 01.04.2010 N 103/4.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 15 июня 2009 года N 169/5 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-75, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 11 июля 2009 года N 28) следующие изменения и дополнения:
в Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "2. "Категории граждан, имеющие право на получение социальных выплат":
пункт 8:
в подпункте 26) после слов "имеющие детей в возрасте до 1 года," дополнить словом "среднедушевой";
дополнить подпунктом 27) следующего содержания:
"27) получатели государственной адресной социальной помощи, а также граждане, состоящие на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" в качестве безработных.";
в разделе "3. Размеры социальных выплат":
пункт 9:
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) для категории, указанной в подпункте 8) пункта 8 - ежемесячная материальная помощь на питание в размере 4 МРП и на проезд в пределах района в размере 1 МРП;";
в подпункте 11) после слов "подтверждающих документов" дополнить словами "но не более 40 МРП;";
в подпункте 12) после слов "(проезд, питание, проживание)" дополнить словами ", но не более 40 МРП;";
в подпункте 14) слова "до областного центра и обратно" заменить словами "в пределах Республики Казахстан";
в подпункте 24) цифры "15" заменить цифрой "5";
дополнить подпунктом 25) следующего содержания:

"25) 8-тармақтың 27) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – жеке ауласын дамыту үшін 70,0 мың теңгеден, жемшөп сатып алу үшін 30,0 мың теңгеден бір жолғы материалдық көмек (ауыл шаруашылығы малдары бар болған жағдайда).";
"4. Қажетті құжаттар тізбесі" бөлімінде:
10-тармақта "және аудандық соғыс және еңбек ардагерлері Кеңесі" деген сөздер алынып тасталсын;
11-тармақ:
1) тармақшада "тұрғын үй-коммуналдық қызметтер төлемі үшін (жылудан басқа) есептесулер;" деген сөздер алынып тасталсын;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) 8-тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін- азаматтарды тіркеу кітабы, жол билеттері немесе жеке өтініші;";
9) тармақшада "азаматтарды тіркеу кітабы" деген сөздерден кейін "медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі;" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 19) тармақшамен толықтырылсын;
"19) 8-тармақтың 27) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін – селолық округ әкімі жанындағы комиссиямен жүргізілетін  өтініш берушінің материалдық-тұрмыс жағдайларын тексеру актісі, селолық округ әкімінің қолдаухаты, "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен берілетін жұмыссыз не мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы мәртебесін растайтын анықтама.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.М. Қаппасовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж. Шұғаев

"25) для категории, указанной в подпункте 27) пункта 8 - единовременная материальная помощь для развития личного подворья по 70,0 тыс. тенге, на приобретение кормов по 30,0 тыс. тенге (при наличии сельскохозяйственных животных).";
в разделе "4. Перечень необходимых документов":
в пункте 10 слова "и районного Совета ветеранов войны и труда" исключить;
пункт 11:
в подпункте 1) слова "счета на оплату жилищно-коммунальных услуг (кроме отопления)" исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) для категории, указанной в подпункте 8) пункта 8 - книга регистрации граждан, билет на проезд или личное заявление;";
в подпункте 9) после слов "книга регистрации граждан"  дополнить словами "копия справки медико-социальной экспертизы;";
дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
"19) для категории, указанной в подпункте 27) пункта 8 – акт обследования материально-бытовых условий заявителя, проводимый комиссией при акиме сельского округа, ходатайство акима сельского округа, справка, подтверждающая статус безработного или получателя государственной адресной социальной помощи, выдаваемая государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Железинского района.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каппасова Б.М.
Аким района                                Ж. Шугаев