Качир ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы "2009 жылы ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер төлеу Нұсқаулығың бекіту туралы" N 23/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Қачир аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 358/11 қаулысы. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қаңтарда N 12-8-81 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.03.29 N 30/1-31/139 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.03.29 N 30/1-31/139 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына сәйкес, ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы "2009 жылы ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер төлеу Нұсқаулығын бекіту туралы" N323/1 қаулысына (Качир ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 20 ақпан Nі12-8-68 тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 21 наурызда "Заря" газетінің Nі12 санында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулысымен бекітілген Нұсқаулқтағы:
"Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы барлар" 3-тармағында:
38), 39), 40), 41), 42) реттік нөмірлердегі мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"38) Аз қамтамасыз етілген, көп балалы отбасылар балабақшада және мини-орталықтағы балалар үшін ата-аналар төлемдері бойынша шығындарды өтеуге;
39) Ұлы Отан соғысына қатысушылар жылу қазандығын сатып алуға және орнатуға;
40) 1 жасқа дейінгі жасанды қоректендірілетін балалары бар аз қамтамасыз етілген отбасылар балалар тамағына;
41) Ұлы Отан соғысына қатысушылар газетке жазылуға;
42) Маргиналды топтағы тұлғалар құжаттандырылуға";
"Әлеуметтiк төлем және басқа да әлеуметтiк көмек түрлерiн алуға құқылы адамдар үшін тағайындалады" 4-тармағында:
1-тармақшадағы "37)" деген саннан кейін "38), 40), 42)" деген сандармен толықтырылсын;
2-тармақшадағы "36)" деген саннан кейін "39), 41)" деген сандармен толықтырылсын;
"Нұсқаулықтың 2-бөлімінің 3-тармағында көрсетiлген азаматтардың санаттарына әлеуметтiк төлемдер мына түрлерi және мөлшері бойынша тағайындалады" 5-тармағында:
мынадай мазмұндағы 23), 24), 25), 26) және 27)-тармақшаларымен толықтырылсын:
"23) 38)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 2400 теңгеден 3800 теңгеге дейінгі мөлшерде 1 балаға ай-сайынғы  материалдық көмек";

О внесении дополнений в постановление акимата Качирского района от 29 января 2009 года N 23/1 "Об утверждении Инструкции о социальных выплатах отдельным категориям нуждающихся граждан района в 2009 году"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 22 декабря 2009 года N 358/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 11 января 2010 года N 12-8-81. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Качирского района Павлодарской области от 29.03.2010 N 30/1-31/139).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Качирского района Павлодарской области от 29.03.2010 N 30/1-31/139).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Качирского района от 29 января 2009 года N 23/1 "Об утверждении Инструкции о социальных выплатах отдельным категориям нуждающихся граждан района в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за Nі12-8-68, опубликовано в газете "Заря" 21 марта 2009 года, N 12) следующие дополнения:
в Инструкции, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 3 "Право на получение социальных выплат имеют:"
дополнить подпунктами, порядковые номера 38),р39),р40),р41),р42) следующего содержания:
"38) малообеспеченные, многодетные семьи для возмещения расходов по родительской оплате за детей в мини-центре и детском саду;
39) Участники Великой Отечественной войны на приобретение и установку отопительного котла;
40) малообеспеченные семьи, имеющие детей на искусственном вскармливании в возрасте до 1 года, на детское питание;
41) Участники Великой Отечественной войны на подписку газет;
42) лица из маргинальной группы для документирования";
в пункте 4 "Социальные выплаты для лиц, имеющих на них право назначаются:"
в подпункте 1) после цифры "37)" дополнить цифрами "38), 40), 42)";
в подпункте 2) после цифры "36)" дополнить цифрой "39), 41);"
в пункте 5 "Социальные выплаты назначаются категориям нуждающихся граждан, указанные в пункте 3 главы 2 Инструкции по следующим видам и размерам:"
дополнить подпунктами 23), 24), 25), 26) и 27) следующего содержания:
"23) для категории, указанной в подпункте 38) – ежемесячная материальная помощь в размере от 2400 тенге до 3800 тенге на 1 ребенка;

24) 39)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 75000 теңге мөлшерінде жылу қазандығын сатып алуға және орнатуға бір жолғы материалдық көмек;
25) 40)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 4470 теңгеден 5960 теңгеге дейінгі мөлшерде ай-сайынғы материалдық көмек;
26) 41)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 2010 жылға арналған "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" және "Заря" газеттеріне нақты жазылым бағасы бойынша бір жолғы материалдық көмек;
27) 42)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 1000 теңгеге дейінгі мөлшерде бір жолғы материалдық көмек;"
"Нұсқаулықтың 2-бөлімінің 3-тармағында көрсетiлген жекелеген азаматтар санаттарына әлеуметтiк төлемдердi iске асыру үшiн мынадай құжаттар қажет" 9- тармағында 19), 20), 21), 22), 23) реттік нөмірлердегі мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"19) 38)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқығы бар адамның өтiнiшi, СТН, жеке басы куәлiгi, азаматтарды тіркеу кітабы, баланың туу туралы куәлігінің  көшірмелері, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, ауылдық округ әкімінің және (немесе) мектеп директоры, балабақша меңгерушісінің қолдаухаты;
20) 39)- тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – дербес есеп шоты көрсетiлген әлеуметтiк төлемге құқығы бар адамның өтiнiшi, СТН, жеке басы куәлiгi, ҰОС-на қатысқан куәлігінің көшірмелері, "Тереңкөл ауылдық әкімі аппараты" ММ-нің шығындар сметасы";
21) 40)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін-дербес есеп шоты көрсетiлген әлеуметтiк төлемге құқығы бар адамның өтiнiшi, СТН, жеке басы куәлiгi, азаматтарды тіркеу кітабы, баланың туу туралы куәлігінің көшірмелері, орталық аудандық аурухана тізімі;
22) 41)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін - МЗТО бөлімшесімен салыстырылған тізімге сәйкес;
23) 42)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – құжаттануд қажет ететін тұлғалар тізімі қоса берілген ауылдық округ әкімінің қолдаухаты".
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары А.Қ.Мардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов

24) для категории, указанной в подпункте 39) – единовременная материальная помощь на приобретение и установку отопительного котла в размере 75000 тенге;
25) для категории, указанной в подпункте 40) – ежемесячная материальная помощь в размере от 4470 тенге до 5960 тенге;
26) для категории, указанной в подпункте 41) – единовременная материальная помощь по фактической стоимости подписки на газеты "Сарыарка cамалы", "Звезда Прииртышья" и "Заря" на 2010 год;
27) для категории, указанной в подпункте 42) – единовременная материальная помощь в размере до 1000 тенге";
в пункте 9 "Для осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан, указанных в пункте 3 главы 2 Инструкции, необходимы следующие документы:" дополнить подпунктами, порядковые номера 19), 20), 21), 22), 23), следующего содержания:
"19) для категории, указанной в подпункте 38) – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии РНН, удостоверения личности, книги регистрации граждан, свидетельства о рождении ребенка, акт обследования жилищно-бытовых условий, ходатайство от акима сельского округа и (или) директора школы, заведующего детским садом;
20) для категории, указанной в подпункте 39) – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии РНН, удостоверения личности, удостоверения участника ВОВ, смета расходов ГУ "Аппарат акима Теренкольского сельского округа";
21) для категории, указанной в подпункте 40) – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии РНН, удостоверения личности, книги регистрации граждан, свидетельства о рождении ребенка, списки центральной районной больницы;
22) для категории, указанной в подпункте 41) – согласно списка, сверенного с отделением ГЦВП;
23) для категории, указанной в подпункте 42) – ходатайство акима сельского округа, с приложением списка лиц, нуждающихся в документировании".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Марданову А.К.
Аким района
Б. Бакауов