Жол картасын жүзеге асыру аясында 2009-2010 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы N 5/794 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 827 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі N 3/586 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 14.07.2014 N 3/586 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына,  Мемлекет Басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына арнаған жолдауын жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жол картасын жүзеге асыру аясында 2009-2010 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандары даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы Жол картасын жүзеге асыру аясында 2009-2010 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                  А. Есимов
Алматы қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 5/794 қаулысына қосымша
Жол картасын жүзеге асыру аясында 2009-2010 оқу жылына
техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Оқушылар қабылдау
Мамандықтардың коды мен атауы
Базалық білімі
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (күндізгі)
2009 жылдың 4 айында бір маманды оқытуға жұмсалатын қаржы жылындағы шығынның орташа құны (мың теңге)
2010 жылдың 8 айында бір маманды оқытуға жұмсалатын қаржы жылындағы шығынның орташа құны (мың теңге)
"Алматы техно-
логия-
лық уни-
вер-
сите-
ті" АҚ
1218000-Азық-
түлік өндірісі
11 сынып
150
64,125
150
1219000-Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
11 сынып
30
64,125
150
1223000-Сыра, алкогольсіз және спиртті ішімдіктер өндірісі
11 сынып
30
64,125
150
1224000-Сүт тағамдарының өндірісі
11 сынып
30
64,125
150

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год в рамках реализации Дорожной карты
Постановление акимата города Алматы от 7 декабря 2009 года N 5/794. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 декабря 2009 года за N 827. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 14 июля 2014 года N 3/586
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 14.07.2014 N 3/586.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании»,  постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 «Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» (Дорожная карта)», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год в рамках реализации Дорожной карты согласно приложению.
2. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год в рамках реализации Дорожной карты.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                            А. Есимов
Приложение
к постановлению Акимата
города Алматы
от 7 декабря 2009 года № 5/794
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим и
профессиональным образованием на 2009-2010 учебный
год в рамках реализации Дорожной карты
Наимено-
вание
органи-
зации
образо-
вания
Прием учащихся
Код и
наиме-
нование специ-
альности
Базовое
образо-
вание
Государст-
венный
образова-
тельный
заказ
(очное
обучение)
Средняя
стоимость
расходов
на
обучение
одного
специа-
листа за
4 месяца
2009 года
(тыс.
тенге)
Средняя
стоимость
расходов
на
обучение
одного
специа-
листа за
8 месяцев
2010 года
(тыс.
тенге)
АО «Алма-
тинский
техно-
логи-
ческий
универ-
ситет»
1218000-
Произ-
водство
пищевых
продук-
тов
11
классов
150
64,125
150
1219000-
Хлебопе-
карное,
макарон-
ное и
конди-
терское
произ-
водство
11
классов
30
64,125
150
1223000-
Произ-
водство
пива,
безалко-
гольных
и
спиртных
напитков
11
классов
30
64,125
150
1224000-
Произ-
водство
молочной
продук-
ции
11
классов
30
64,125
150