"Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" облыс әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 92 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы N 176 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 9 шілдеде N 1715 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 15 ақпандағы N 30 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.02.15 N 30 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы» облыс әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 92 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізілімде 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 1706 тіркелді, 2009 жылғы 13 мамыр «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 13 мамыр «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
3 тармақта «алты айға» деген сөз «алты айға дейін» деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ж.А. Смаиловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов

О внесении изменения в постановление акимата области от 14 апреля 2009 года N 92 "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2009 года N 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2009 года N 1715. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2010 года N 30
Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 15.02.2010 г. N 30
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 14 апреля 2009 года № 92 «О дополнительных мерах по содействию занятости населения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1706 от 27 апреля 2009 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 13 мая 2009 года, «Северный Казахстан» от 13 мая 2009 года), следующее изменение:
в пункте 3 слова «на шесть месяцев» заменить словами «до шести месяцев».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Смаилова Ж.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов