"Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс 7 сессиясының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 9 шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 тамызда N 13-1-158 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтарда N 2 Шешімімен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010.01.29 N 2 Шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына және «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Заңының 36-бабы 6-тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды бекіту туралы» Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс 7 сессиясының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылдың 18 тамыздан № 1331 нөмірмен тіркелген, "Добрый вечер" газетінде 2004 жылғы 27 тамыздағы № 35 нөмірінде жарияланған) «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды бекіту туралы» Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс 7 сессиясының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 9 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы» 2006 жылдың 7 шілдедегі шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылдың 8 тамыздан № 13-1-48 нөмірмен тіркелген, 2006 жылдың 18 тамызында "Қызылжар-Нұры" № 35 және «Проспект СК» № 33 газеттерінде жарияланған), «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды бекіту туралы» Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс 7 сессиясының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 9 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы» 2006 жылдың 21 желтоқсандағы шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылдың 25 қаңтардағы № 13-1-60 нөмірмен тіркелген, 2007 жылдың 9 ақпанында "Қызылжар-Нұры" № 6 және «Проспект СК» № 6 газеттерінде жарияланған) «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды бекіту туралы» Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс 7 сессиясының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 9 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы» 2007 жылдың 27 ақпандағы шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылдың сәуірден № 13-1-67 нөмірмен тіркелген, 2007 жылдың 4 мамырында "Қызылжар-Нұры" № 16 және «Проспект СК» № 16 газеттерінде жарияланған) енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен, мынадай өзгерістер енгізілсін:
Шешімнің басында «Петропавл қаласы» сөздерді «Петропавл қаласы бойынша» сөздермен ауыстыру;
Көрсетілген шешімге № 2 қосымшаны қосымша бойынша жаңа редакцияда баяндау.

О внесении изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 "Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 4 августа 2009 года N 13-1-158. Утратило силу - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 2
Сноска. Утратило силу – решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.01.2010 г. N 2
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 1331 от 18 августа 2004 года, опубликовано 27 августа 2004 года в газете «Добрый вечер» № 35), с внесенными изменениями и дополнениями решением от 7 июля 2006 года № 7 «О внесении дополнения и изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г.Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 13-1-48 от 8 августа 2006 года, опубликовано 18 августа 2006 года в газетах «Қызылжар нұры» № 35, 18 августа 2006 года «Проспект СК» № 33), решением от 21 декабря 2006 года № 5 «О внесении дополнений и изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г.Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 13-1-60 от 25 января 2007 года, опубликовано 9 февраля 2007 года в газетах «Қызылжар нұры» № 6, от 9 февраля 2007 года «Проспект СК» № 6), решением от 27 февраля 2007 года № 7 «О внесении дополнений и изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г.Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 13-1-67 от 4 апреля 2007 года, опубликовано 4 мая 2007 года в газетах «Қызылжар нұры» № 6, от 4 мая 2007 года «Проспект СК» № 16) следующие изменения:
в заголовке слова «г. Петропавловску» заменить словами «городу Петропавловску»;
приложение № 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению.