"Петропавл қаласы бойынша бекітілген салық ставкаларын белгілеу туралы" Петропавл қалалық мәслихаты IV шақыру 2009 жылғы 27 сәуірдегі XV сессиясының N 1 шешіміне өзгеріс енгізу
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қаңтарда N 13-1-169 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мəслихатының 15.05.2018 № 8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласы бойынша бекітілген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 27 сәуірдегі Петропавл қалалық мәслихаты IV шақыру ХV сессияның № 1 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2009 жылғы 21 мамырдан № 13-1-154 тіркелген, 2009 жылғы 29 мамырдан "Проспект СК" газетінде № 22, 2009 жылғы 29 мамырдан "Қызылжар-Нұры" газетінде № 22 жарияланған) келесі өзгерістер еңгізу:
көрсетілген шешімнің 2 тармағын шығару;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің қосымшасын жаңа редақцияда баяндау.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күн өткенде күшіне енеді.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы С. Леонтьев
Қалалық мәслихат хатшысы Р. Сыздықов
Петропавл қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XXII сессиясының
№ 16 шешіміне қосымша
Петропавл қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
IV шақырылған кезектен тыс
XV сессиясының № 1 шешiмiне
қосымша
№ к/к
Салық салу нысаны
АЕК 1 ай үшін белгіленген
салық мөлшерлемесі
1
Ұтыссыз ойын автоматы
(1 ойыншымен)
2,5
2
Боулинг (кегельбан) –
ойын жолы

О внесении изменений в решение внеочередной XV сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 27 апреля 2009 года N 1 "Об установлении ставок по фиксированному налогу по городу Петропавловску"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 19 января 2010 года N 13-1-169. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15.05.2018 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XV сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 27 апреля 2009 года № 1 "Об установлении ставок по фиксированному налогу по городу Петропавловску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-154 от 21 мая 2009 года, опубликовано в газетах "Қызылжар Ңұры" от 29 мая 2009 года № 22, "Проспект СК" от 29 мая 2009 года № 22) следующие изменения:
пункт 2 указанного решения исключить;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии городского маслихата С. Леонтьев
Секретарь городского маслихата Р. Сыздыков
Приложение
к решению XXII сессии
Петропавловского городского
маслихата IV созыва от 25 декабря
2009 года № 16
Приложение
к решению XV сессии
Петропавловского городского
маслихата IV созыва от 27 апреля
2009 года № 1
№ п/п
Объект налогообложения
Ставка налога на один объект в МРП за месяц
1
Игровой автомат без
выигрыша (с 1 игроком)
2,5
2
Игровая дорожка (боулинг
(кегельбан)