Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 4-3 "Жеке түрлі төлемдердің мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 12-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 тамызда N 13-5-99 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі N 29-3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2011.09.14 N 29-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Кодексін
қолданысқа енгізу туралы Заңының 36-бабы 1-тармағына "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 "Жеке түрдi төлемдердiң мөлшерiн бекiту туралы" (мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылы 16 қаңтарда № 13-5-50 тіркелген, 2008 жылғы 21 қаңтардағы № 3 "Новости Приишимья газетінде жарияланған; 2008 жылғы 23 шілдедегі № 7-4 "Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 "Жеке түрдi төлемдердiң мөлшерiн бекiту туралы" (мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 26 тамызында № 13-5-83 тіркелген, 2008 жылғы 30 тамыздағы № 36 "Новости Приишимья" газетінде жарияланған)
өзгертулерін есепке ала отыра, келесі өзгерту енгізу:
Қосымша 1-де "Кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне біржолғы талондардың мөлшерлемесі айлық есептік көрсеткіштердің процентінен" 5-тармақ "Жеке және жалға алынған автомобильдердің иелерінің
қызметтері (бағыттағы таксиден өзгелері) жолаушылар мен жүк тасу бойынша (лицензиялық тасымалдау қызметінен басқа) шығарып тастау.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан соң күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихат
ХІІ сессиясының төрағасы
хатшысы
И. Овчаренко
Б. Ысқақова

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2007 года N 4-3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года N 12-3. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 26 августа 2009 года N 13-5-99. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2011 года N 29-3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14.09.2011 N 29-3
В соответствии с пунктом 1 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие "Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 4-3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-50 от 16 января 2008 года, опубликовано в газете "Новости Приишимья" № 3 от 21 января 2008 года), с учетом его изменения решением районного маслихата от 23 июля 2008 года № 7-4 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 4-3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-83 от 26 августа 2008 года, опубликовано в газете "Новости Приишимья" № 36 от 30 августа 2008 года) следующее изменение:
В приложении 1 "Ставки разового талона на виды предпринимательской деятельности, в процентах от месячного расчетного показателя" пункт 5 "Услуги владельцев личных и арендованных автомобилей (кроме маршрутного такси) по перевозке пассажиров и грузов (за исключением деятельности лицензируемых перевозок)" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня официального
опубликования.
Председатель XII сессии
Секретарь районного
районного маслихата:
маслихата
И. Овчаренко
Б. Искакова