Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 2 ақпандағы N 17 "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жөнінде" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 41 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 наурызда N 13-7-105 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010.01.20 N 13 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жөнінде» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 17 қаулысына (2009 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде  13-7-104 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 27 ақпандағы «Ауыл арайы» газетінің 8 нөмірінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 27 ақпандағы «Сельская новь» газетінің 8 нөмірінде орыс тілінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 14) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн
өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 С. Ыбыраев

О внесении изменений в постановление акимата района от 2 февраля 2009 года N 17 "Об организации оплачиваемых общественных работ"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2009 года N 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 2 марта 2009 года N 13-7-105. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20.01.2010 N 13
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республики Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 2 февраля 2009 года № 17 «Об организации оплачиваемых общественных работ» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2009 года за № 13-7-104, опубликованное в газете «Ауыл арайы» 27 февраля 2009 года № 8 на государственном языке, газете «Сельская новь» 27 февраля 2009 года № 8 на русском языке) следующие изменения:
подпункт 14) пункта 1 исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на начальника отдела занятости и социальных программ Жамбылского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев