Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы N 16/120-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда N 5-3-68 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 26/198-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/198-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбындағы, мәтініндегі және қосымшасындағы "ставкаларына" сөзі "мөлшерлемелеріне" сөзіне ауыстырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 04.05.2018 № 20/154-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 510 - бабы 1 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 13), 15) тармақшаларына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 04.05.2018 № 20/154-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Курчатов қаласының жер-бағалау аудандары бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2007 жылғы 20 шілдедегі № 35/217–III "Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту жөнінде" шешімнің күші жойылды деп танылсын. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 5-3-46 нөмірімен 2007 жылғы 20 тамызда тіркелген, 2007 жылғы 29 тамыздағы № 106 "Дидар", 2007 жылғы 29 тамыздағы № 130-131 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған.

Об утверждения поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно Казахстанского области от 19 февраля 2009 года N 16/120-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2009 года за N 5-3-68. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2018 года № 26/198-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/198-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктами 13), 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.05.2018 № 20/154-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по земельно-оценочным районам города Курчатова согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение от 20 июля 2007 года № 35/217-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога".(Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-46 от 20 августа 2007 года, опубликовано в областных газетах "Дидар" от 29 августа 2007 года № 106,"Рудный Алтай" от 29 августа 2007 года № 130-131).