Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 18/136-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда N 5-3-75 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10/73-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2012.12.21 N 10/73-V шешімімен.

Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2009 года N 18/136-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 мая 2009 года за N 5-3-75. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10/73-V
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 10/73-V.

«Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін іс-әрекетке енгізу туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV Қазақстан Республикасы Заңының 36 бабы 1 тармағы 1)2) тармақшалары6 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына cәйкес, қолданыстағы заңнамаларға сай бір реттілікке келтіру мақсатында Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

В соответствии с подпунктами 1), 2) пункта 1, пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях приведения в соответствие действующему законодательству, Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға Курчатов қаласы базарларында тауарларды жүзеге асыру құқығы үшін біржолғы талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Курчатов қаласы бойынша қызметі дүркін-дүркін сипаттағы жеке тұлғаларға біржолғы талондардың құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнения работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынках, стоимость разовых талонов за право реализации товаров на рынках города Курчатова согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер по городу Курчатову согласно приложению 2.

3. Курчатов қалалық мәслихатының «Үзілісті сипаттағы қызметпен айналысатын адамдар үшін бір реттік талон ставкаларын бекіту жөнінде» 2006 жылғы 13 ақпандағы № 23/135-ІІІ шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-17 нөмірімен 2006 жылғы 1 наурызда тіркелген; 2006 жылғы 7 науырыздағы № 23 облыстық «Дидар», 2006 жылғы 28 науырыздағы № 45-46 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 13 февраля 2006 года № 23/135-III «Об утверждении ставок разового талона для субъектов, осуществляющих деятельность эпизодического характера», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-17 от 1 марта 2006 года, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 7 марта 2006 года № 23, «Рудный Алтай» от 28 марта 2006 года № 45-46).