"Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-ІV шешімге өзгертулер енгізу туралы" 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 18/138-ІV шешімге өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 20/149-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 тамызда N 5-3-80 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 шілдедегі N 27/212-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.07.22 N 27/212-IV шешімімен (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 7) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 18/138-ІV "Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-ІV шешімге өзгертулер енгізу туралы", (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 8 мамырдағы № 5-3-73 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 мамырдағы № 70-71 "Дидар", 2009 жылғы 18 мамырдағы № 74 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1) Шешімнің атауы мемлекеттік тілде мынадай мазмұнда баяндалсын: "Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы"
2) аталған шешімнің 1 тармағының 1, 2 азат жолы мемлекеттік тілде мынадай мазмұнда баяндалсын:
"Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-ІV шешімге мынадай өзгертулер енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасына "Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы":"
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. СҰЛТАНОВ
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы Ш. ТӨЛЕУТАЕВ

О внесении изменений в решение от 23 апреля 2009 года № 18/138-IV "О внесении изменений в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июля 2009 года N 20/149-IV. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 августа 2009 года за N 5-3-80. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2010 года N 27/212-IV
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2010 N 27/212-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 23 апреля 2009 года № 18/138-IV "О внесении изменений в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-73 от 08 мая 2009 года; опубликовано в областных газетах "Дидар" от 16 мая 2009 года № 70-71, "Рудный Алтай" от 18 мая 2009 года № 74), следующие изменения:
1) Заголовок решения на государственном языке изложить в следующей редакции: "Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы";
2) абзацы 1, 2 пункта 1 указанного решения на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-IV шешімге мынадай өзгертулер енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасына "Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы":"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. СУЛТАНОВ
Секретарь Курчатовского
городского маслихата Ш. ТУЛЕУТАЕВ