"2009 жылға арналған біржолғы талондардың бағасын бекіту туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/9-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 15/3-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде N 5-9-103 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 345 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009.12.28 N 345 хатымен.
«Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін іс-әрекетке енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 36 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған біржолғы талондардың бағасын бекіту туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/-9-ІV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-96 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 ақпандағы № 6 «Огни Прииртышья» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2 қосымшада:
«Жолаушыларды тасымалдау бойынша жекеменшік жеңіл автомобиль көлік иелерінің қызметі (лицензияланған тасымалдаудан басқа)» 3 жолы алынып тасталсын.
2. Осы шешім қолданысқа ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы             С. Соколов
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы        А. Брагинец

О внесении изменения в решение от 25 декабря 2008 года № 11/9-IV "Об установлении стоимости разовых талонов на 2009 год"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2009 года N 15/3-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2009 года за N 5-9-103. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 345
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного  маслихата от 28.12.2009 № 345.
Руководствуясь статьей 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет»», статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «Об установлении стоимости разовых талонов на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 11/9-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-96, опубликовано в газете «Огни Прииртышья» 6 февраля 2009 года № 6) следующее изменение:
в приложении 2:
строку 3 «Услуги владельцев личных легковых автомобилей по перевозке пассажиров (за исключением лицензируемых перевозок)» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии      С. Соколов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата      А. Брагинец