"Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін беру Ережелерін бекіту туралы" 2009 жылғы 24 маусымдағы № 16/10-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 қазандағы N 18/10-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 5-9-115 тіркелді. Күші жойылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 шілдедегі N 25/11-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2010.07.30 N 25/11-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабын және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін беру Ережелерін бекіту туралы» Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 маусымдағы № 16/10–ІІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-108 болып тіркелген, 2009 жылғы 31 шілдедегі № 31 аудандық «Огни Прииртышья», 2009 жылы 31 шілдедегі № 5 «Ақ бұлақ» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Осы шешіммен бекітілген аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін беру Ережесінде:
2 тармақ:
«сондай-ақ, жекешелендірілген тұрғын үй ғимараттарында (пәтерлерінде) тұратын отбасыларына (азаматтарға) немесе мемлекеттік тұрғын үй қоры ғимараттарындағы (пәтерлердегі) жалдаушылардың (кіші жалдаушының) кондоминиум объектілерінің жалпы мүліктеріне күрделі жөндеуге және (немесе) күрделі жөндеуге қаражат жинауға жарналар көлемімен анықталған сметаға сәйкес көрсетіледі» сөздерімен толықтырылсын;
2-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«2-1. Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге тұрғын үй көмегі осы тұрғылықты жерде тұрақты тұратын тұлғаларға кондоминиум объектісіне күрделі жөндеу жүргізуге, күтіп ұстауға ай сайынғы және мақсатқа жарнаның көлемімен анықталатын сметаға сәйкес көрсетіледі.»;
6 тармақта «12%» саны «20%» санымен ауыстырылсын;
17 тармақ келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
«Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізген шығындардың орнын толтыруға үміткер аз қамтылған отбасылары (азаматтар) осы Ереженің бірінші азат жолында қарастырылған құжаттардан басқа, қосымша келесі құжаттарды береді: қызмет көрсетушіден жөндеу жұмыстарын жүргізгені туралы түбіртегілері; мақсатқа жиындардың көлемін анықтайтын пәтер жекеменшіктерінің жалпы жиналыс шешімінен үзінді; күрделі жөндеу жүргізетін ұйым мен кондоминиумның жауапты өкілінің жағы және тұрғын үй жекеменшік иелерінің арасында кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге келісім шарт (көшірме).»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 24 июня 2009 года № 16/10-IV "Об утверждении Правил оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 октября 2009 года N 18/10-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2009 года за N 5-9-115. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата от 30 июля 2010 года N 25/11-IV
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата от 30.07.2010 N 25/11-IV (порядок введения в действие см. п. 3).
Руководствуясь статьей 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях» и статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи» от 24 июня 2009 года № 16/10-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-108, опубликовано в газетах «Ак булак» от 31 июля 2009 года № 5, «Огни Прииртышья» от 31 июля 2009 года № 31) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 дополнить словами:
«а так же, капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах) или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде.»;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. Жилищная помощь на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума оказывается согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов на содержание, капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума лицам, постоянно проживающим в данной местности. Ответственность за определение суммы целевого сбора несет орган кондоминиума.»;
в пункте 6 цифры «12%» заменить цифрами «20%»;
пункт 17 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
«Малообеспеченные семьи (граждане), претендующие на возмещение затрат на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, кроме документов, предусмотренных абзацем первым, дополнительно представляют следующие документы: квитанции об оплате произведенных ремонтных работ от услугодателя; выписку из решения общего собрания собственников квартир, определяющего размер целевых сборов на проведение капитального ремонта; договор (копия) на проведение капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума, заключенного между собственниками жилья, в лице ответственного представителя кондоминиума, и организацией, осуществляющей капитальный ремонт.»;

22 тармақта «12%» саны «20%» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                   А. Мамонтов
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы              А. Брагинец

в пункте 22 цифры «12%» заменить цифрами «20%».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                   А. Мамонтов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                   А. Брагинец