"2009 жылға арналған Зырян ауданы тұрғындарының нысаналы топтарын анықтау туралы" 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 307 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 9 маусымдағы ; 45 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 шілдеде № 5-12-89 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2009.12.08 N 362 қаулысымен.
Еңбек нарығындағы жағдайды ескере отырып, жұмыспен қамту мемлекеттік саясатын іске асыру және жұмыспен қамту саласында қосымша мемлекеттік кепілдіктерді қамтамасыз ету мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасын, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7-баптарын, "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 3-тармағын, "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысына және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 75 қаулысын басшылыққа ала отырып, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған Зырян ауданының мақсатты тобын анықтау туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 307 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
13) өндірісті ұйымдастырудың өзгеруіне, соның ішінде қайта ұйымдастыру және (немесе) жұмыс көлемінің қысқаруына байланысты толық емес жұмыс күні режимінде жұмыс істейтіндер;
14) еңбекақысы сақталмайтын демалыстағы адамдар;
15) жазғы каникул уақытындағы студенттер;
16) ұзақ уақыт (бір жылдан астам) жұмыс істемейтін адамдар.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан және 2009 жылғы 1 маусымда шыққан құқық қарым-қатынасы таралған күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау әкім орынбасары Э.Я. Гейгерге жүктелсін.
Зырян ауданының әкімі Р. Мусин

О внесении дополнений в постановление от 14 апреля 2009 года № 307 "Об определении целевых групп населения Зыряновского района на 2009 год"
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2009 года № 45. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2009 года за № 5-12-89. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 8 декабря 2009 года № 362
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 08.12.2009 N 362.
В целях реализации государственной политики занятости с учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости, руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" и постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 мая 2009 года № 75, акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зыряновского района от 14 апреля 2009 года № 307 "Об определении целевых групп населения Зыряновского района на 2009 год" следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами следующего содержания:
13) занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращении объема работ;
14) лица, находящиеся в отпуске без сохранения заработной платы;
15) студенты во время летних каникул;
16) лица, не работающие длительное время (более одного года).
2. Постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2009 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Гейгер Э.Я.
Аким Зыряновского района Р. Мусин